Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mit jelentsen? En egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelentsen? En egy koverke csaj vagyok. Tetszik nekem egy sracc a sulibol.1 evvel nagyobb mint en. Csak 2 hete ismerjuk egymast, de meg beszeltunk interneten is.

Figyelt kérdés
Eloben nem sokat dumaltunk, viszont sokszor egymas szemebe neztunk [vagyis nem veletlenul]. Ma pedig nagy zavarba estem, mivel kajalas utan azt kerdezte tolem "jol laktal kover?" es komolyan mondotta ezt.most ez mit jelentsen? mit kene tennem? Megemlitem,hogy ma mar 5-szor is elkezdtem a sirast emiatt.
2009. szept. 25. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

bunkóság netovábbja....

ilyen ember miatt meg nem kell bömbölni...

maj lesz más...aki a "nagy test nagy élvezet" világnézet híve....én is ilyen vagyok vagyis volt már ducibb barátnőm is

2009. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ,csak ő tudja megmondani,hogy komolyan mondta-e,de ha csak viccelt,akkor is nagy bunkó volt...Ha csak barátnak tekint akkor sem mond ilyet szerintem.De szerintem egészen biztos hogy nem tetszel neki.:S
2009. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És igaza van az első válaszolónak:nem érdemes ilyen miatt szomorúnak lenned.Majd lesz olyan akinek úgy tetszel ahogy vagy. Ne foglalkozz vele.

2.válaszoló voltam

2009. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém... ilyennel ne foglalkozz! Keress egy olyan fiút, akit nem zavar az, hogy ducibb vagy, és jól érzi magát veled. Az ilyen nem érdemli meg azt sem hogy ránézz. De ha téged is zavar a külsőd, akkor tegyél érte valamit. És ne sírj miatta, lesz nála jobb is:)) Fel a fejjel kislány!
2009. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Kamu szaga van, na mind1

Ha még sem akkor hagyd a fenébe, lesz majd olyan srác aki érted fog bolondulni !!! Hány évesek vagytok ?

Ne vedd zokon és ne sirj !! Ilyen srác miatt ne!!

Nincs értelme !!! És fel a fejjel jön majd jobb és más.

2009. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy akinek en tetszek az nekem nem tetszik :(

nagyon meg vagyok sertodve.mindig ez tortenik velem:((

2009. szept. 25. 22:37
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hányí éves vagy ? Ha egy kicsit felnösz a dolgokhoz nem lesz ilyen problémád.
2009. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

na, én a helyedben éreztetném vele h megbántott. Pl. nem igazán keresném a társaságát, ha ír mailt, nem írnék vissza. Ha bejönne az ebédlőbe, azonnal kimennék a helységből. Nehogymár egy légtérbe kelljen lenni egy ilyen bunkóval. -.-

Ha pedálozik h miért nem beszélsz vele, meg ilyesmi akkor is mondd meg neki h ez rosszulesett neked. Ha meg nem pedálozik, akkor meg le van tojva...keressen magának vmi nádszálat, és ennyi

2009. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jah, mellesleg nem mindegy h hány éves? Én 22 vagyok, és igenis nekem is rosszulesne ha vki az alakommal csúfolódna. Jól lekevernék egyet az ilyennek. Azért nem kell ősbunkónak lenni.
2009. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen, hogy az illető hány éves. Engem 13 éves korom óta pár évig csúfoltak az alakommal, egy rakás sz*rnak érzem magam a mai napig is, pedig sokat változtam. ismerek több nőt is, aki 30 éves és teljes az önbizalomhiánya. Neki is azt tanácsolod, hogy nőjön fel és majd nem lesz ilyen gondja? Ez nem kortól függ, hanem a lelki sérüléstől. Na mindegy.


Ez egy bunkó. Én akkor is elhajtanám, ha pedálozna nálam. Egy ember se merjen ilyet mondani neked akkor sem, ha nem vagy nádszál. Azért mert nem vagy vékony, ugyanúgy ember vagy, ugyanúgy vannak értékeid mint egy olyan vékony csajnak akit elfúj a legelső szellő. Sőt talán még több is (a mai lányok egy részét elnézve szerintem tuti) Úgyhogy menjen a p*csába! - Én ezt így megmondanám neki. :)

2009. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!