Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket nem idegesít/i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket nem idegesít/idegesítene, ha a barátnőtöknek mindig beszólnának az utcán vagy dudálnának meg stb?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de.
2013. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha kínosan érintené,akkor igen.

De ha tudná kezelni,akkor is,mikor nem vagyok ott,akkor nem.

2013. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát én örülök neki:D Barátnőm nemigen volt még akinek beszóltak de egyszer egy 10per10es csajjal mentem haza suliból és egy cigány csávó beszólt h milyen jó segge vana bnőmnek. Mondtam h nem a barátnőm (én ilyen kis balf@sz vagyok nemtok visszaszólni) a csaj meg mondta h a mennyasszonya vagyok (mármint nekem) és jól esett :D
2013. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3

b@zmeg most helyetted is szégyellem magam. cool story bro


kérdésre a válasz:

DE! én barátnőmmel járok le bulizni is, elég ha elmegyek venni valamit már szállnak rá a kanos dögkeselyűk :D vagy bárhová megyek vele, akkor is nézik.. már idegesít.

2013. ápr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bubobubo válasza:
100%
Nekem régi csajom volt ilyen és úgy élveztem hogy mindenkinek csorog a nyála mindenki kivan tőle... És olyankor még egy csipetnyit bunkó is vagy akkor meg mindenki megakar ölni a szemével és ,,igazából tetszik ha irigyek a szemek"
2013. ápr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Duda nem érdekelne,sőt büszke is lennék rá :D


A beszólás már más tészta,ha nem sértő akkor az se idegesítene

2013. ápr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
levernem a k.csogoket
2013. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hasonló szitum. Egy csajjal vakrandiztam és egész jó bőr volt. Nyár is volt, szóval falatnyi ruci volt csak rajta. Ahogy sétáltunk az utcán a pasik irigykedő pillantását csekkolni jól esett. :D
2013. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beviz Elek ***** válasza:
37%

Ha dudàlnak mèg rà is markolok a popóra:)

Ha beszólnak az màr zavaró. Persze ezt ilyenkor többen teszik.... szó nèlkül nem hagyhatom, az megalàzó. Emiatt 2x majdnem megvertek (17 voltam)

2013. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak én vagyok így hogy zavar. Az oké, hogy megbámulják meg minden, de ha még akkor is képesek beszólni amikor ott vagyok akkor, visszaszólok amennyire lehet, de az ilyen hülye álltaoknak nem tudok....és amikor még ott se vagyok...
2013. ápr. 24. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!