Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az, ha valaki összejön a barátja barátnőjével?

Figyelt kérdés
Velem az történt, h az exem sok év után, egyik napról a másikra, mindenféle szakítás nélkül odaköltözött egy sráchoz, akit rajtam keresztül ismert meg, mert azelőtt nagyon jóban voltunk, a barátom volt. Szerintetek ez normális dolog? Esetleg el tudtok képzelni olyan szituációt ami erre magyarázatot ad?
2013. ápr. 24. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A magyarázat az, hogy szeretik egymást és számára a csaj fontosabb nálad.
2013. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,ha már csak az exed?!Azt csinál ,amit akar.
2013. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es, nem is a csajon van a hangsúly hanem a "barton"


hát nem lehettetek valami jó barátok:D max csak ismerősök gondolom, akkor nem gáz.


bár őszintén szólva velem is volt ilyen helyzet, a legjobb arátom exével jöttem össze, viszont a barátom támogatta a dolgot, mert nem voltak komoly érzelmek,

2013. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt értem én, hogy szeretik egymást, meg hogy semmi közöm, ezért nem is őket csesztetem ezzel, csak érdekel.. történetesen velem is volt olyan, hogy rám mozdult a haver nője, és még össze is jöttem volna vele anno, de miután a sráccal volt, már nem tudtam úgy ránézni. Ez csak nekem olyan, mintha kb. a hugomat d*gnám?? vagy nem értem... csak nekem ez kicsit olyan "ferde" dolog.. és Szeretném megérteni. (és légyszi írjatok életkort/nemet is) érdekelne a véleményetek, korosztálytól függően is. Köszi :)
2013. ápr. 24. 14:23
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as: még azt is értem, hogy a barátod exe volt, és nem voltak komoly érzelmek, de itt a helyzet az hogy a lány még velem volt.. és egyáltalán nem támogattam a dolgot elvégre is addigra már vagy 5 éve a lány volt nekem csak.. szóval szerintetek ez normális, hogy mindenfajta lelkiismeret furdalás nélkül, vagy önundor nélkül összebútorozol valakivel aki tegnap még a barátod ágyában ébredt, mert "szerelmes" vagy? Szóval engem sokkal jobban érdekelne az, hogy tényleg ennyire ki tudja forgatni az emberek agyát az, ha szerelmes lesz, és ez tényleg egy egészséges, normális reakció lenne?
2013. ápr. 24. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem pofatlansag tetofoka, foleg ha jo haverok voltatok
2013. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!