Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban a mai lányok jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a mai lányok jogosan válogathatnak? Könnyen találnak igényeiknek megfelelő pasit, mert sok van belőlük?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy mai lányoknak igények vannak, jó külső, határozottság, önbizalom, siker, pénz stb stb..... és még sorolhatnám azok a tulajdonságokat, amiket a nők akarnak, de valóban olyan sok ilyen pasi van, amilyeneket akarnak a mai nők. Ennyire tele van a világ ilyen stílusú pasikkal vagy kevés van belőlük, de ettől még válogatnak a nők és ha nem találnak olyan pasit, amilyen az igényük, akkor inkább egyedül maradnak.
2013. ápr. 24. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy fiatalabb 10-20-on éves korosztályban több a fiú, mint lány, de az idősebbek közt több a néni, mint a bácsi...


ebből rakd össze a lényeget!

2013. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez butaság :) nem elvárás a határozottság, se az önbizalom, se a siker se a pénz. igen, a külső valamellyest fontos, mivel valamivel fel kell keltenie az érdeklődést. "külső megfog, belső megtart" :) de ez nem azt jelenti, hogy muszáj kigyúrt legyen és cicafiú-arcú...

kérdésedre válaszolva: nem, nincs tele a világ "tökéletes" pasikkal. én 19 éves vagyok, és életemben 2 srácot ismertem eddig, akivel komoly kapcsolatot akartam. az egyikkel 1 évig voltam, ő volt az első szerelem 16 évesen. a másodikkal 5 hónapja vagyok együtt, és még nagyon nagyon sokáig szeretnék :)

2013. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne már szerintem, az hogy kinek mi mennyire fontos, és hogy azon belül kinek mi tetszik valakiben, ezt így azért nem lehet ilyen egyszerűen lezavarni, a lányok között is vannak sok félék, meg fiúk között is, nah, a válogatásról meg annyit, hogy a fiúkról ugyan úgy elmondható, sőt általában pont hogy ők kezdeményeznek, a lányokba általában benne van az hogy őket próbálják meg felszedni, attól még válogathatnak, de azért a fiúkról talán ez még inkább elmondható, vagy például nem is olyan fajta válogatásról van szó, egyszerűen lehet hogy túl sok csinos csaj van, és sok helyes pasi, és sokan minél több mindenkivel szeretnének össze jönni.....
2013. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!