Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször álmodom az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször álmodom az exemmel, miért?

Figyelt kérdés
1,5 éves kapcsolatban vagyok, és ez a 2. komoly kapcsolatom. Az első körülbelül 3 hónapig tartott ami nekem az első úgymond szerelem volt csak sajnos dobott a lány engem. Ennek ellenére 1,5 éve boldog árkapcsolatban élek és tényleg nagyon szeretem a jelenlegi páromat, mégis havonta legalább 1x álmodok az exemmel és nemtudom miért ? A legzavaróbb, hogy mikor felkelek egyfajta hiányérzet van bennem pedig tudom, hogy a mostani kapcsolatom fantasztikus mégis nosztalgiázva gondolok vissza arra a 3 hónapra... Szerintetek komoly jelentősége lehet ennek ? :/
2013. ápr. 26. 15:28
 1/4 Pixi3 ***** válasza:
Az elsövel en is szoktam almodni, pedig 7 eve mar annak hogy vele egyutt voltam.... azota mar volt 4, de csak vele szoktam. Pedig nem igen hianyzott sose vagyakoztam utana..
2013. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmaidat nem irányítja igazából semmi, a múltból szed elő képeket az agyad véletlenszerűen, néha külső hatásokra reagálva kerekít meséket (pl. amikor csöngetnek miközben te alszol és beleillik az álmodba a csöngetés).
2013. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első sose múlik el. Én is szoktam álmodni az exemmel. És nekem is van barátom. De már 2 éve nem járunk.

Egy kicsit még hiányzik de különösebb jelentőséget nem tanusítok neki ://

2013. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aham értem, akkor csak valamiféle illúziók lehetnek ezek az álmok :D Nem kezdeném már vele újra, mégis kicsit aggasztott a dolog de rendben köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!