Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért volt jó neki ez, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt jó neki ez, hogy újra összetörte a szívemet?

Figyelt kérdés

Öt éve ismerkedtem meg egy lánnyal, ő nem akart semmit, ez nekem akkor fájt, de úgy alakult, hogy kapcsolatban maradtunk, mondjuk barátságnak és tényleg egy idő után én sem éreztem iránta semmit, új kapcsolatom is lett, de ennek ellenére havonta összefutottunk vele dumálni. Aztán egy ideje már egyedül vagyok, vége lett a kapcsolatomnak, de a lánytól nem akartam semmit, főleg, hogy ő kapcsolatban él.

Aztán múltkori találkozásunkkor közölte, hogy nem jó a kapcsolata, lehet szakítanak és utána szívesen összejönne velem. Én akkor élből elutasítottam, de aztán valami történt, mert ismét elkezdtem úgy érezni iránta, majd ma közölte, hogy múltkor amit mondott nem gondolta komolyan, csak rendes akart lenni, mert látta, hogy magányos vagyok, ő csak felvetette, ha esetleg szakítana a pasijával, akkor talán adna egy esélyt, de maradjunk továbbra is barátok.

Azóta nem térek magamhoz, annyira fáj a szívem mert én barom újra elkezdtem érezni iránta és most nem tudom, hogy ezt megint hogyan fogom lezárni magamban, azt sem tudom, hogy ezek után tudok-e még bízni benne.

Mit javasoltok?

25/F


2013. ápr. 26. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hálátlan cafka!
2013. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondanám, hogy összetörte a szíved, mert te nagyzolod fel, de viszont a csaj jól tud hazudni:D Na persze azért szakít a párjával, mert magányos vagy.....-.-" Van olyan ökör aki beveszi? Persze meggondolta magát, mert ingadozik a kapcsolata és úgy döntött marad a párjával és nem kell neki a szamár. Aztán fényezi a sztorit neked:)
2013. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te elutasítottad, hát ezt úgy reagálta, hogy bocsi csak vicceltem.
2013. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert egy jellemtelen, önző nő. Mit javaslok? Szakíts meg vele minden féle kapcsolatot. Baráti, szerelmi mindent. Ne beszélj, ne találkozz vele, mert folyton fel fog zaklatni, illetve ez majd kihat az esetleges párkapcsolatodra is.
2013. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nekem tünik úgy, de sztem ezt azért mondta mert elutasítottad és ezt csak úgy bevágta mintha nem érintené mélyen a dolog, közben nagyon is rosszul esett neki. A pasijával meg még azért van együtt mert nem akart csöbörböl vödörbe esni(tehát inkább vele van együtt minthogy egyikötökkel sem).
2013. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andii1 ***** válasza:
ez nagyon szomorú :'((( <3
2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Megérdemelted! Nem voltál eléggé férfi! Csak magadat okold!! Szánalmas 22/F
2013. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki szerint én vagyok a hibás, szóval az általam elutasítás az úgy volt, hogy én azt mondtam neki, hogy nem szeretném ha miattam szétmenne a pasijával, meg elmondtam neki, hogy anno nekem sokáig tartott elfogadni hogy nem kellek neki és nem szeretném ezt újra átélni. Csak sajnos most mégis újra átélem...
2013. ápr. 26. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
kínos hogy egy nálad 3 évvel fiatalabbnak kell közölni ezt veled, de egy szánalmas papucs vagy, 0% férfiasság van benned, nem szabad várnod semmit a nőktől így. Szűz is vagy még ugye?
2013. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!