Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan tudtatok megnyilni annyira hogy a pasi lakasan elmenjetek wcre?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit ciki kerdes,de 3 honapja vagyunk egyutt,sokat alszok nala,de nem merek elmenni ott wcre :D :D

2013. ápr. 27. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

istenem :D

de akkor hogy oldod meg? elsietsz tőle? ez gáz.

2013. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
1. Fél, hogy túl büdös lesz :D
2013. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Testvéremnél is hasonló a helyzet. Szégyell elmenni nagy dolgát elvégezni. Fél hogy furcsa hangokat ad ki, és szégyenteljesnek érzi.

Magadban kell elrendezned. Meg kell győznöd magad, hogy ez egy természetes dolog. Közben lehet jönnek bélgázok, vagy furcsa hangot adsz ki, de ez természetes. Magadban pszichológiailag kell elrendezned.

2013. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó hülye vagy, már ne is haragudj:D

De majd lesz egy jó kis bélcsavarodásod, az talán helyretesz.

Hogy stílszerű legyek: ki nem szarja le, hogy milyen büdös lesz a WC-ben?:D

2013. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kellett akkor már az első pillanatban :D
2013. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőban járok.Én sem merek menni senki előtt wc-re, mert túl szégyenlős vagyok.
2013. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így eldönteni, ha kell, akkor menj... jaj... :D
2013. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Félsz mi hogy pisi közben lesz egy pukk és viszhangzik a wc mi?:D
2013. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez egyebkent eleg gyakori problema. Volt mar tobb kerdes is a temaban, igaz arra normalisabb valaszok erkeztek.


Szerintem a kapcsolattol fugg. En 6 honapig voltam egyutt a legutobbi baratommal, es nem mentem el nala soha wc-re... Igaz az a kapcsolat nem is volt jo, o nem szeretett igazan, ezt az elejetol lattam, es megis vele maradtam, hulye voltam.

Es ez a wc-re menes is ennek a jele volt. Nem tudtam megnyilni igazan, nem volt jo a kapcsolatunk, szorongtam, feltem belulrol- tehat nem mentem wc-re sem. Elotte es utana mentem, kibirhato teljesen.

2013. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hónap után nem éreztem gáznak, ha nagy wc-re kellett mennem a volt barátomnál, de mindig beküldtem őt olyankor a szobába, hogy csukja be az ajtót és ne jöjjön ki egy darabig. Most új barátom van már és újrakezdődik a dolog, még nem merek elmenni nála, de előbb-utóbb majd nála is biztos eltűnik a gátlás.
2013. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!