Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, az anyámmal élek. Hónapokig találkozgattam egy fiúval, akiről azt hittem, tudok mindent. Sajnos sok mindent így utólag tudtam meg. :(

Néhány napja megtudtam, hogy az óvintézkedések ellenére teherbe estem, viszont a fiú engem előtte elhagyott. A legnagyobb gond az, hogy az anyámnak nem mondtam el ezt a történést, mert állandóan okoskodik és soha semmi nem jó... Nem azt mondtam hogy megbántam, de nem tudom mit tegyek. Abortuszra nem mehetek el, mert akkor anyám megtudja, hogy mi történt, de meg nem tarthatom egy olyan ember gyermekét, aki mellettem párhuzamos kapcsolatot tartott fenn, mint kiderült...



2013. ápr. 28. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

22 éves vagy. Ha csak azért nem mész abortuszra, mert "anyád megtudja, mi történt", ne szülj gyereket.. Ez borzasztó éretlenségre vall. Amúgy is, miért tudná meg.. vagy ha gyereket szólsz, nem tud majd róla? Nem tudom, hogy gondolod ezt, nem is firtatom, de a helyedben, az írásod alapján nem tartanám meg a gyereket.

25/N

2013. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*szólsz = szülsz, elnézést

előző

2013. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvetetném a helyedben, ha csak ennyi volt a kérdés.
2013. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igyis úgyis meg tudja de jobb ha elöbb.
2013. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értitek a lényeget! Ha volna is pénzem megszakításra, akkor sem tudnék elmenni, mert anyám megtudná előbb-utóbb, és kirak a házból. :( Hiába dolgozom, nagyon keveset keresek és az összes pénz nála landol.

Legszívesebben megtartanám, de elköltözni nincs lehetőségem.

2013. ápr. 28. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg tartsd meg, mi itt a kérdés?

Elvetetni nem akarod, mert kevés a pénz meg anyád is megtudja, de a gyerek minimum 18 évig való neveléséhez meg elég. Érdekes.

2013. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Anyaotthont javasolnek, ha szeretned megtartani a babad es elkoltozni anyukadtol.
2013. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!