Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedtem a fiúmnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedtem a fiúmnak hogy megsimogassa a combom és most valahogy rosszul érzem magam. (? )

Figyelt kérdés
Csókolóztunk és én szoknyában voltam (meg harisnya) és megengedtem hogy megsimogassa a combom. Akkor jó volt de most mintha lelkiismeretfurdalásom lenne vagy valami hasonló..:/ Nem szabadott volna engednem ugye? 13L
2013. ápr. 28. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyi még belefér. Ne aggódj. ;) 15/f
2013. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed magad rosszul, mert nem akarsz könnyen kapható lenni, de épp ellenkezőleg ez egy nagyon jó út afelé, hogy az legyél.
2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nevezném magam könnyen kaphatónak, tavaly nyár óta járunk és ez volt az első..(szerintem az utolsó is jövő évig)
2013. ápr. 28. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen jobb, ha rosszul érzed
2013. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mostmár nem tudsz ez ellen tenni, csak annyit, hogy legközelebb nem engeded meg
2013. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te döntésed, de én még nem ajánlanám, mert aztán jön a folytatás....tudod. Lelkileg meg kell érni ehhez. Majd ha már nem lesz bűntudatod, akkor talán érett leszel.
2013. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"13 évesen jobb, ha rosszul érzed"

-||-

2013. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Balanus_concavus ***** válasza:
78%
Na, a sok erkölcscsősz... ennyi szerintem is belefér, főleg mivel írtad is, hogy nem most "szedted fel" az utcán. Viszont ha ilyen kellemetlenül érint, akkor máskor ne engedd, de nem kell, hogy bűntudatod legyen, ettől nem lettél "könnyűvérű".
2013. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem is belefér, és mielőtt a szűzenmenjélférjhez anyukák lepontoznak, határozottan nem vagyok könnyűvérű, és én 13 évesen még SIMSeztem. Inkább örülni kéne, hogy van még 13 éves szűz lány... A világ változik.


Egy éve jártok lassan, szerintem simán belefér. De ha emiatt rosszul érzed magad, akkor nem éri meg. Egyébként hány éves a barátod? :)

(18L)

2013. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ő 14. De osztálytársak vagyunk:)

Köszi a válaszokat.:)

2013. ápr. 28. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!