Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan férfivel randizni, aki nem tetszik eléggé?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja ért véget a 4,5 éves kapcsolatom.Tovább szeretnék lépni, szeretnék új párkapcsolatot és boldog lenni. Van egy fiú, akit társkeresőn ismertem meg, még szeptemberben (mikor a volt barátommal nagyon összevesztünk), kétszer találkoztunk, de úgy éreztem, hogy valami hiányzik belőle. Külsőre sem túl jó képű, kb. olyan magas, mint én (163 cm vagyok, pedig szeretem a magasabb pasikat), és mindkét alkalommal túl sokat beszélt. Egyébként 22 éves és még szűz, sosem volt barátnője. Szeretne velem újra találkozni, de nem tudom van-e értelme, úgy érzem, hogy teljesen más, mint az én férfiideálom. Az ismerőseim szerint ciki, hogy még szűz és balf*sznak tartják. Mikor beszélünk néha úgy érzem, hogy tetszik, máskor viszont épp az ellenkezőjét váltja ki belőlem.

Arra gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt, találkozok vele valamelyik nap 1-2 órára, de nem akarom megbántani, ha mégsem tetszik, ráadásul attól félek, hogy utána idejárkálna hozzám (tudja hol lakom). Például pénteken megbeszéltük, hogy kedden találkozunk, de már ma rám írt, hogy ma estefelé ráérek-e. Nekem nem tetszenek az ilyen spontán pasik, szeretem előre eltervezni a dolgaimat és ahhoz ragaszkodom.

Ha most nem tetszik annyira, van rá esély, hogy ha találkozunk akkor megtetszik jobban, vagy ne is reménykedjem?



2013. ápr. 28. 18:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolat, 4,5 hónapos befejezésnél én a helyedben senkivel nem kezdenék.
2013. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki meg egy eselyt.
2013. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Nem lepne meg,ha gyakorizna ő is XD


Egy esélyt talán még adhatsz neki,de ne azért dobd,mert a barátaidra hallgatsz.

Hallgass inkább magadra.

2013. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem tetszik, úgyse fogsz soha beleszeretni. Különösen ha csak 163 cm.
2013. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

foley, nem viccesek a "vicceid"....


Szerintem ha nem tetszik eléggé, akkor ne erőltesd.

2013. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy ha találkoznék vele és még inkább rájönnék, hogy nem tetszik, akkor felkavarná bennem az érzéseket és vissza akarnék menni a volt barátomhoz, pedig az a kapcsolat már nem működött sajnos.
2013. ápr. 28. 18:24
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem viccnek szántam.

Itt sok ilyen van.

2013. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Várj még kicsit, de ne dobd el magadtól a srácot. Ez a ciki dolog csak bunkótól származhat. A gyökérfejű ismerőseid cseréld le! Ha van szíved akkor van ráesély, hogy beleszeretsz. És ha beleszeretsz akkor megszépül! Kezdő, de lehet jobban jársz vele mint más nagymenővel szemben.
2013. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ő először azt mondta, hogy 173 cm, de aztán mikor találkoztunk kb. 3 cm magas sarkú csizma volt rajtam és akkora volt, mint én, akkor mondtam neki, hogy lehetetlen, hogy 173 cm legyen, akkor elismerte, hogy lehet csak 170 cm, de szerintem annál is apróbb :S
2013. ápr. 28. 18:27
 10/27 A kérdező kommentje:

Igazából ez a srác eléggé "beavatott a részletekbe", például elmesélte, hogy mikor másodszor találkoztunk (filmet néztünk a szobájában) akkor borotválta le a fanszőrzetét először és eldugult a zuhanyzó aztán benőttek a szőrszálai és úgy kellett kipiszkálnia őket tűvel. Ezt elmeséltem néhány ismerősömnek és ezért is cikinek tartják, meg azért, hogy szűz.

Múltkor megkérdeztem egy olyan ismerősömet akivel ritkán szoktam csak beszélgetni, hogy összejönne-e ezzel a sráccal (képet mutattam), de ő is azt mondta, hogy csúnya és nem az esete.

Ráadásul az is elgondolkodtató, hogy soha nem volt még barátnője.

2013. ápr. 28. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!