Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura kérdés lesz kicsit, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdés lesz kicsit, és főleg fiúk válasza érdekel? Hosszú a magyarázat. Privibe is írhatnátok és még mesélek.

Figyelt kérdés
A barátommal pettingelni szoktunk.. mindig azt mondja,hogy visszafogja magát mikor velem van.. leirok egy szituációt,egyszer tévéztünk feküdtünk egymás mellett ..odafordult hozzám elkezdett csókolni és simogatni a combon és utána onnan felfele és a legvégén masszirozta.. na most..ez volt szilveszterkor ..mivel távkapcsolat ezért nem olyan sokszor találkozunk és nem midnig van akkor sem alkalom ilyenekre..most nem rég volt nálam..kicsit komolyodtak a dolgok..gatyán kereszütl "lovagoltam" ő elment.."elmondása szerint nagyon felizgult" ( ki nem izgulna fel,ha egy lány rajta ülne vagyis lovagolna ő meg közben a mellét fogdosná?! na midnegy) ..utána ő is megpbált eljuttatni de nem ment..szóval immitáltam..de jól sikerült. úgy fél-1 órával később nagyon rám jött a kedv..és hogy a tudtára adjam elkezdtem benyúlni a boxerjébe és simogatni..rá is markoltam..a nyakától a hasáig végig puszilni pont amiket a legjobban szeret..és semmmi DE SEMMI nem lett... biztos,hogy nem b*zi..mielőtt valkai megkérdezné,még fiatalnak tartjuk magunkat a szexhez! és nem is akarjuk még.. mit kéne tennem még,hogy valahogy tudtára adjam,hogy hé b*szod arra várok,hogy olyan orgazmusom legyen veled,mint még életemben sosem.. egyszer utaltam rá..közölte ,hogy " vágod ember,te beteg vagy...".
2013. ápr. 28. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
csaj vagyok de bizton mondhatom h csicska egy gyerek
2013. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy barom.Már bocsánat
2013. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

A csajnak még csak pelyhedzik a szőr a p*nciján, de már játsza az orgazmust.

mondok eleve két lehetőséget:

1. észrevette a csávó a színjátékot csak inkább nem szólt

2. eléggé cikin érezhette magát ha egy kis összebújástól a gatyájába élvezett

2013. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és még mindig együtt vagy vele?én nem hagynám,hogy egyetlen pasi is így beszéljen velem..
2013. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés?
2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen leírás mellett fiatalnak tartod magad a szexhez? Ahhoz elég nagy a tapasztalatod.
2013. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!