Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen esetben csinálni? Megszakad a szívem.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy osztálytársamba, én még így lányt soha nem szerettem. Sajnos csak heti 1x van iskolánk, szóval ritkán látom őt, de egész héten arra az 1 napra várok, hogy találkozzunk. Van valakije évek óta, és nagyon úgy tűnik hogy szereti őt. Hogy felejtsem el őt? Egyre rosszabbul vagyok, nem bírom ezt sokáig.
2013. ápr. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszerű pedig :)

Hány éves vagy?

Járj el a haverokkal szórakozni, bulizni, éld ki magad és ismerkedj új emberekkel :)

2-3 alkalom és már el is felejtetted :)

2013. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ne vállj megszállottá. Az nagyon rossz tud lenni.
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
November óta szeretem őt, minden héten járok bulizni, de nem tudom őt elfelejteni. Ő a tökéletes nő számomra, minden szempontból. Gyönyörű, kedves, aranyos, vicces, és imádok vele lenni. Hogy lehetne egy ilyen lányt elfelejteni?
2013. ápr. 28. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ilyen már nekem is volt. Azzal a különbséggel, hogy elutasított, mert túl gyors voltam... nekem ő lett volna az_abszolút_tökéletes. Olyan lány, akit mindig akartam.


Nem tudom. Nem gondolok rá.

2013. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Én idestova 7 éve nem igazán tudok elfeledni egy csajt, holott már nagyon el kéne. De hát ez nem így megy. Pláne nem, ha folyton feltűnik az álmaidban... Fail ez én mondom.


Pedig annak idején is max 80% esélye lett volna a dolgoknak (komolyan az volt a "legdurvább" lehetőség és máig sajnálom hogy kifutottam az időből, mert vége lett a sulinak aztán go szanaszéjjel mindenki amerre lát). Mára meg jó ha 0,80 lenne, mert hát a 7 év az kis híján egy évtized vazze.


Hát ez van. Minél előbb zúzd le a dolgot, annál jobb. De egy biztos: Ne hagyd magad kétségek közt vagy befejezetlenül, mert annál rosszabb nincs.

2013. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!