Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámul folyton más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul folyton más nőket a pasim?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem az zavar, ha megnézi őket, hanem az, ha tényleg úgy "bámulja", hogy azt már én is észreveszem, és zavaró.

Az exem volt ilyen. Nem véletlen csak "ex"...

2013. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak utcán van így? Vagy az interneten is csinálja?


Az én exem régen a neten is nézegette a csajokat. Amikor rákérdeztem, azt mondta szereti a szép nőket... :/ Hát oké értem én, de valahol azért csak van egy határ? Na nála nem volt. Kiderült később, hogy szó szerint nem ismert határokat és ahol tudott csajozott.

2013. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha jelenlétedben csinálja, tiszteletlen Veled szemben. Persze, nem fogadunk vakságot, de azért ha ott van a párom nem csorgatom a nyálam másra...
2013. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva van, a barátnőm nézi meg a palikat, még mellettem is. Én marha meg abszolút nem szoktam nézelődni.

Beszéltem vele erről, hogy zavar, de mintha a falnak mondtam volna. Ez van.

2013. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont a múltkor sétáltunk barátnőmmel egy pasi (egyedül volt) elég tahó módon megnézett minket, megelőzött, hátrafordult minket bámulva ment. Majd szépen hármasban elértünk a piros lámpáig, ahol láthattuk hogy nem a szépségünknek szól ez, mert minden lányt ugyanazzal a kidülledt szemmel nézett. Ez számomra a suttyó kategória. Ha ezt csinálja akkor gondolom egyébként is egy paraszt:)


Az ha megnéz a párom egy nőt nem zavar. Én is megnézem a pasikat. Ha nincs ott velem akkor jobban, ha mellettem áll kevésbé. Szemem van, helyes pasi sok van a világon. Meg nem csalnám soha, tiszta a lelkiismeretem, de nem vagyok vak. Ha valaki helyes azt látom az utcán, tv-ben akárhol. Ő gondolom ugyanígy van vele. Volt már rá példa hogy kérdeztem tőle, hogy látta milyen szép haja volt annak a lánynak? Ő pedig mondta ja persze ő is a haját nézte:D

A nézelődés normális dolog. Addig örüljön az ember míg nincs gond a látásával :)

2013. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5, igazad van, de itt nem a nézelődésről van szó, hanem a nyálcsorgató bámulásról.

Én sem kapom a szemem elé a kezem, ha szembejön egy jó pasi, de igyekszem úgy "felmérni", hogy ez senkinek ne legyen feltünő. Pláne ne a páromnak.

2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem apukám volt ilyen. Ültünk az autóban apa, anya, gyerekek....apám meg kifüttyögetett a szép lányoknak az utcán, meg rádudált a 6-os út szélén állókra.


Én szégyelltem magam apám meg anyám helyett a legjobban.


Aztán persze kiderült számomra is világosan, hogy kur.vázott végig a házasság alatt, meg még ma is ezt teszi.

Én meg ne csodálkozzak, hogy nem is keresem a férfiak társaságát, jobb nekem egyedül...

2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Volt már olyan, hogy villamoson ültem, és párom épp elment mellette biciklivel. Szembe ment vele egy tényleg csinos csaj, utána fordult, jól megnézte, még majdnem fel is borult. :)

De ha Velem van, jöhet bármilyen bombázó, rá se pillant. Hihetetlenül sokat jelent nekem, hogy ennyire tekintettel van rám. Egyszer még mondtam is, amikor egy kivételesen szép nő ment el mellettünk, hogy "de csinos volt". Csak annyi volt a reakciója, hogy "nem figyeltem" és nem fordult utána, tényleg teljesen közömbös volt.

2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A nyálcsorgatóan bámuló pasik szerintem - mint írtam - az élet más területein is bunkók, szóval nem lenne kérdés :)
2013. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb bunkósság amit tehet egy pasi,ha mellette vagy és bámulja a nőket! :S
2013. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!