Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűrjem a hazugságait csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűrjem a hazugságait csak azért mert szeretném hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal. Elég érdekes volt velem a viszonya: elvitt moziba, sétálni, kajálni, DVD-t néztünk stb. Ez jó volt. De alig jutottam eszébe. Eltelt1 hét is hogy keresett volna (facen pl) tehát gondolom nem nagyon jutottam eszébe. Volt hogy hetente 1szer találkoztunk, volt hogy csak 2-3 hetente, mert mindig volt valami kifogása. Amúgy bújós volt kedves stb. Szex nem volt csak csók. Tudom hogy nem voltam neki fontos, de nekem nincs társaságom, valakivel meg jó volt elmenni ide-oda + a szeretet is hiányzik. De vége lett közös elhatározásból. De már bánom mert nincs senkim. Jobb lett volna tűrni a hazudozásait és hogy hülyének néz?
2013. ápr. 29. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne! találsz mást.
2013. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd.. inkább chatelj vagy jár buliba de hagyd az ilyen férfiakat..
2013. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek ennek mi értelme volt a részéről? Mit akarhatott tőlem? Én beleszerettem de hogy ő....Néha azt éreztem akar engem, máskor meg hogy nem.
2013. ápr. 29. 16:46
 4/4 anonim válasza:
Sanszos, hogy csak meg akar fektetni... én hagynám. 22/L
2013. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!