Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 20 éves vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 20 éves vagyok a párom pedig 45 éves fiatalos pasi.18 éves voltam amikor összejöttünk, össze is költöztünk és imádjuk egymást. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 12:28
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
A ti dolgotok. Mi a csudáért érdekel mások véleménye?
2013. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra, kivéve perverz eseteket :)


Kicsit apa komplexusod van, de nem para.

2013. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
senkit sem érdekel a magánéleted.
2013. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
55%

Hát,mond ezt 5-6 év mulva is légyszives...

Addig meg,amíg tart,élvezzétek csak egymás társaságát.De aki egy a szüleivel egyidős pasira vágyik,azzal fejben vannak gondok...

2013. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már túl sok lenne a 25 év korkülönbség. Köztem és a férjem között 9 év van. Én 10-nél többet már nem vállalnék be. Később lehet jobban kiütközik majd nálatok a korkülönbség, mint most. Nálunk is még csak most kezd, 12 év után.
2013. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

25 év korkülönbség??? Köztem meg szüleim között nincs ennyi.

A vélemény pedig az h fejben baj van. de nem csak neked a pasinál is de ott sokkal nagyobb.

2013. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, a ti dolgotok.

Ellenben gondold végig, ha csak öt év múlva vállaltok gyereket, akkor mire 20 éves lesz, a párod 70 lesz, míg te csak... mennyi is kedves kérdező? 45?

Ha jól megvagytok előttetek az élet, sok sikert, boldogságot.

2013. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a "mi közünk hozzá?" hangokhoz.
2013. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Naja, a gyerekvállalásos témát is átrágtuk egyszer kétszer de én úgy vagyok vele hogy 20 évesen baromira ráérek még, meg hát nem fogok egy albérletbe gyereket szülni :ergo csak akkor vállalok gyereket ha saját lakásban normálisan mindent meg tudok neki adni.

Amúgy neki mindig ilyen fiatal barátnői voltak, de persze nem csak 1-2 hétre hanem5- 7 éves kapcsolatokra gondolok.

2013. ápr. 30. 13:26
 10/53 anonim ***** válasza:
Hát szerintem találhatnál magadnak fiatalabb pasit is aki hozzád illik, azok szoktam ilyen idős pasikkal járni akiknek apakomplexusok van
2013. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!