Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most végiggondoltam, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végiggondoltam, hogy az összes férfi, akit szerettem valaha, mindnek ugyanaz a horoszkópja, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sose foglalkoztam a horoszkóp témával, nem vagyok ilyen asztro-őrült, nyugi. :D

De tényleg az eddigi barátaim mind ikrek jegyűek voltak, a legjobb fiú barátaim, haverjaim is,... és most, hogy közeleg a szülinapjuk, rájöttem, hogy mindannyian azok. :D

Ti tapasztaltatok már hasonlót?

(én nyilas vagyok)


2013. ápr. 30. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az ismerkedésnél sose néztem azt, hogy milyen a csillagjegye az illetőnek, de mégis... Elvileg hozzám az oroszlán és a mérleg pasik illenek. Az első párom oroszlán volt, a második mérleg és a mostani is az, szóval lehet benne valami. 26N
2013. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ikerek épp az ellentéted, azért vonzanak :) mert ami bennük megvan, az benned nincs, és fordítva :)
2013. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
You must be the Chosen One!
2013. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a szűz jegyűek voltak kiugró többségben, mondjuk az az érdekes hogy pont velük nem volt túl komoly kapcsolat, pont azért mert olyan elviselhetetlen volt mindegyik hogy ezentúl Isten mentsen tőlük. Amúgy én is nyilas vagyok, szóval akkor lehet hogy inkább ikrekkel kéne próbálkozni nekem is =D
2013. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen en is meglepodtem mikor rajottem hogy a legjobb baratnoim oroszlanok es hogy altalaban az oroszlan pasikhoz vonzodtam rak\lany
2014. nov. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!