Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félt engem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félt engem a barátom, és nem akarja, hogy bármi kellemetlenség érjen, de én már le akarok vele feküdni! Mit csináljak? L/16

Figyelt kérdés

Mind a ketten szüzek vagyunk és 1 éve vagyunk együtt.

A minap beszélgettünk, és mondta, hogy azért tartja még kicsit korainak, mert mivel még én is szűz vagyok, ezért fél, hogy esetleg kellemetlenséget okoz nekem, "megront". Mondta hogy nem akar "elrontani". És hogy félt engem.

Még nem is aludtunk együtt soha, és a pettingben (márha lehet ezt annak nevezni) is csak addig jutottunk, hogy csókolóztunk az ágyon, és simogattuk egymást (de "ott" nem) ruhán keresztül.

Nem akarok győzködni, de már lassan szeretnék kicsit továbblépni. Nagyon becsülöm, hogy ilyen, de ez már talán kicsit túlzás. Nagyon szeretjük egymást. :)

Mit tanácsoltok?


2009. szept. 27. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
hát amikor 1ütt vagytok döntsd le az ágyra és mássz rá...
2009. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes fiú, örülj neki hogy ilyen! Pettingre meg biztos rá tudod beszélni, és célszerű lenne jó sokszor mielőtt lefeküdtök egymással. Beszéld meg vele hogy szeretnél pettingelni úgy hogy picit lejebb vetkőztök, vagy akár teljesen.
2009. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én nem értek semmit!örülj ,hogy ilyen a pasid(: meg ha leakarsz vele feküdni 1ső kom. elég megnyerő rámászol blablablaa..nem igaz ,h nem lesz beindulva rád.Pettingnél simán tudsz TE is vezetni ,hogy "oda" is nyuuljon.

Várjál még Vele ne legyél akaratos.

2009. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ha baj, valakinek valamilyen problémája, igénye van, illik megbeszélni! Üljetek le valami nyugodt helyen és beszéljétek át, ha valami egyikőtök szerint nem klappol.

Szerintem az első szex előtt érdemes lenne a pettinget némileg továbbfejleszteni, a másikat közösülés nélkül kielégíteni, mert így:

1. Megismeritek a másik testét

2. Hozzászoktok a meztelenséghez (főleg az egymás előtti meztelenséghez)

3. Megtudjátok, hogy a másiknak mi a jó, hol kell, milyen intenzitással kényeztetni

4. Oldódik a helyzetből adódó feszültség

5. Szorosabbá, intimebbé válik a kapcsolatotok

Szerintem ebbe az irányba lépjetek tovább! Ha még nem volt semmilyen jellegű intim viszony köztetek, akkor egyik pillanatról a másikra a szexre ugrani (főleg egy érzékenyebbnek tűnő srác esetében), eléggé visszás eredménnyel járhat. (22F)

2009. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!