Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon szerelmes vagyok egy lányba de angol és nem tudok angolul?

Figyelt kérdés
Angliában élek és nagyon tecik egy lány de nem tudok angolul de mire meg tanulok félek már nem lesz eséjem??
2013. ápr. 30. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom, hogy először tanulj meg a saját nyelveden, és utána próbálkozz az angollal :).
2013. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg magyarul.

2. Tanulj meg angolul. Ha félsz, hogy sokáig tart, akkor tanulj gyorsan.

2013. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát magyarul ne tanítsd meg, mert szegény akkor irtó hülye lesz belőle. -.-"
2013. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem megy tul gyorsan az angol tanulás.:D
2013. ápr. 30. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor mutogasd el neki.
2013. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor fogadj egy tolmácsot :D, vagy Google Translate-el magyarázz neki, azt talán megérti.
2013. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Probáltam de ö ezt nem akarta igy.:D
2013. ápr. 30. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez röhej, hogy Angilába laksz azt nem tudsz angolul, de hogy magyarul se normálisan az már gáz... hogy élsz te ott egyáltalán? Gondolom 20 alatt vagy iskolába csak járatnak nem? Én átutazóba voltam Szlovákiába és át kellet szállnom ott másik buszra de hülyét tudtam kapni a gondolattól, hogy nem értek egy szót sem abból ami elhangzik és hogy engem sem ért meg senki. De meg amúgy is... az angol tudás valahogy tök alapnak kéne hogy legyen... pláne neked
2013. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát tudod én nem a tipikus jo gyerek voltam magyarországon nem tanultam.Amugy meg nem rég kerültem ki nem tutam hogy ide ki kerülök és német tannyelvü iskolába jártam szoval nem tanultam angolt
2013. ápr. 30. 22:43
 10/10 anonim válasza:
Tudom hogy régi kérdés, de hogy lehetsz belé szerelmes ha nem is beszéltél még vele? A kinézetén kívül más nem nagyon tetszhet....
2015. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!