Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék megismerkedni 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni 14 és 16 év közötti fiúval? Többi lent!

Figyelt kérdés

lassan kifogyok az ötletekből! :( egy olyan fiút keresek, aki kedves, megértő, nem visszahúzódó, és még jól is néz ki!

nem találok....


2013. máj. 1. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Iskola, park, fb, rendezvények stb...
2013. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tessék, itt vagyok én:) 16/F
2013. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14-16??? Nem tág korcsoport az??? Na mindegy, az első jókat mondott, meg ott a könyvtár, meg vannak ilyen klubbok is sok helyen, meg el lehet menni koncertre (bár a korcsoport alapján neked még nem :P

És semmiképp se itt!

F17

2013. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem, lány vagy...
2013. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mért ne lennék lány, ha ilyet kérdezek?
2013. máj. 1. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, de ez manapság már sajnos nem egyértelmű.

Én azt tudnám még javasolni neked, hogy nézz ki esetleg egyszer egy meccsre. Nálunk (Fradi) pl van egy csomó jófej kölyök. Jól öltözöttek, sportosak, talpraesettek és nem egy beszari plázanépség. Lányok is szoktak kijárni rendesen, nem te lennél az egyetlen a stadionban. A kapu mögött, ahol a legnagyobb a hangulat, bőven vannak a korosztályodból.

2013. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a jó ötleteket! :)
2013. máj. 4. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!