Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok az évfordulót nem veled akarná tölteni?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk egy évesek és mondtam neki tegnap hogy azt kérném ajándéknak hogy egész nap velem legyen erre mondta hogy rendben . Ma közölte hogy csak 5után tud ide érni mondtam hogy nem gond , feljött 6ra és mondta hogy haza kell vinni a z apukáját mert valahol volt mondtam hogy rendben de visszajössz? Hát nem hiszi . Nem szóltam semmit csak majdnem elsírtam magam . Elég rossz belegondolni hogy 10 percet töltött velem az évfordulónkon . Nem akarok nagy ügyet csinálni belőle
2013. máj. 2. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért vissza mehetne, legközelebb ha ő kér valamire te se teljesítsd ;D
2013. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem volt kedves húzás. azért én tudatnám vele, hogy rosszul esett, mert neked sokat jelent a mai nap.
2013. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit rosszul esne, hogy csak 10 percet tölt velem, de hát bármikor adódhat ilyen helyzet, hogy hirtelen közbe jön valami. Majd a hétvégén bepótoljátok. :)

Tervezzetek valami közös programot, végre itt van a jó idő, egy csomó klassz dolgot lehet csinálni. Pl, menjetek el együtt az állatkertbe, úgyis most születtek kisoroszlánok meg kiselefánt. :) Vagy akár egy közös vacsi, lehettek otthon nálatok vagy náluk is, főzzetek együtt valamit közösen, és akkor meg is van a romantikus vacsorátok estére. :)


Ne vedd a szívedre, elvégre csütörtökön, a hét közepén tényleg nehéz úgy kivenni egy teljes napot, hogy ne legyen az embernek más dolga. Szerintem töltsétek együtt a hétvégét, és akkor utólag meg van ünnepelve az évforduló. :)

2013. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megmondanám neki, hogy ez nagyon rosszulesett. Egyrészt azért, mert csak 10 percet töltött veled egy olyan alkalomkor, amikor neked fontos lett volna, hogy veled legyen, másrészt azért, mert ez azt mutatja, hogy nem lehet rá számítani, hogy betartja az ígéretét.

Azért ha tényleg valami nagyon komoly probléma jött közbe amiért nem tudott jönni, megérteném.

2013. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy rosszul esett a dolog és beszéljétek meg. Én mindig megmondom páromnak, ha valami olyat csinál/mond, ami rosszul esik és megbeszéljük. 26N
2013. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam de nem érti mi esett rosszul ezen
2013. máj. 2. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom se szokta érteni... de ő legalább annyit felfog, hogy valami olyat tett, ami nekem rosszul esett és elnézést kér. Tudom, hogy ezeket nem szándékosan csinálja és nem is haragszom érte, de rosszul esik. Viszont ha azt sem tudja felfogni, hogy megbántott téged, hát elég hülye lehet, már bocs. 26N
2013. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!