Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a barátomnak? Nem szeretném túllihegni a dolgot, de jó lenne, ha érezné, hogy számíthat rám.

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, így nem igazán tudom, mit tegyek. Nehéz időszakot él most, mert a munkahelyén nagyon sok stressz éri, nagyon sokat kell dolgoznia, van, amikor a 8 óra helyett 12 órákat húz le úgy, hogy sokszor még enni sincs ideje. Ráadásul most fog érettségizni, emiatt is idegeskedik szerintem, bár nem mondja.


Nagyon elege van mindenből, senkihez nincs türelme. Olyan érzésem van, mintha engem sem akarna látni.


Én meg úgy vagyok vele, hogy nagyon szeretnék neki segíteni, támogatni, hogy érezze, fontos nekem. De nem akarom ráerőltetni magamat, mert az sem jó.


Segítsetek nekem kérlek, mit csináljak? Hogy segítsek neki? Hogy biztosítsam a támogatásomról?

18/L


2013. máj. 3. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ugy, hogy ne akadékoskodj vele. Ne akard hogy megávltsa a világot, és ne hisztizz be ha idegesebb. Vigyél neki kaját és annyi szabadidőt biztosíts neki amennyit csak önmagadtól tudsz neki.
2013. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon friss még ez a kapcsolat, viszont nekem sokat jelent és szeretnék neki segíteni. Furcsa, mert amikor beszélünk (telefonon vagy online) úgy érzem, mintha hozzám se lenne türelme, mintha velem sem akarna lenni, másrészt viszont úgy érzem, jót tenne neki, ha ott lennék mellette és átölelném. Talán egy kicsit feledtetni tudnám vele a munkahelyi feszültséget, stresszt. És így nem tudom, hogy mit csináljak..
2013. máj. 3. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy vele megértő,türelmes,beszélgessetek,mondd neki,hogy mondja el mi történt aznap,és helyeseld,alkoss véleményt,mondd,hogy megérted,szereted,és ha bármi van mondja el,mert érdekel,és melette állsz ezekben a rossz időkben,de majd lesz jobb is,ne idegeskedjen.
2013. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos az az érzésem, hogy most rám sem kíváncsi, a ballagásomra sem biztos, hogy eljön, mert nagyon fáradt, ideges. Tegnap sajnos nem tudtam mellette lenni, mert mi szerenádozni voltunk, de írtam neki, próbáltam tartani benne a lelket, de nem is válaszolt. Nem hisztizek, nem rontok a helyzetén. Próbálok türelmes és segítőkész lenni, a szabadidő biztosítva van neki is, nekem is. Nem találkozunk minden nap, de amikor találkozunk akkor is "csak" néhány órát vagyunk együtt, nem egész nap.
2013. máj. 3. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyél a munkahelyére finom kaját, vagy munka után vigyél neki finom kaját. Néha mikor végre együtt vagytok, akkor feküdj le vele pihenni vagy aludni. Adj neki néha puszit és simogasd, de nyugtatóan és hagyd aludni.
2013. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg, amikor hazaért, azt én nagyon szerettem, amikor a barátnőm csinálta :)
2013. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Délutánig kitalálok valamit, remélem ma már jobb napja van! Egyébként nem lakunk együtt, szóval a masszírozás nem megoldható, bár tény, hogy nagyon jó ötlet. A későbbiekben biztos, hogy bevetem majd!

2013. máj. 3. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem attól fogja érezni, hogy számíthat rád, hogy ezt elmondod neki. A tetteidből fogja látni.

Nem kell mindig, mindent kimondani.

2013. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!