Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudott, az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudott, az utcán sétálgatott az exnőjével. Amikor+kérdeztem még leszidott hogy beképzelek mindent meg nincs köztük más barátságnál. Folyton keresi a párom, taliznak, üziket küld, mert a csaj depis. Nem bízok 1ikőjükben sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta átmegy a haverjához, a barátnőm látta meg őket.az ilyenben nem bízok, szerintem le akarja nyúlni, még anno miattam nem sikerült összejönniük.Áll. volt hogy felhívta kávézni, kiment érte az állomásra, ezeket mind most tudtam meg.ma összefutottam a csajjal, köszöntem neki, és nem köszönt vissza, még tök csúnyán nézett rám.A csaj nemhogy munkát keresne, depressziós áll., de a depisek frissen festik a hajukat meg csiniruciban járnak?!?Hülye nem vok, mégis annak néznek mindketten.Már több éve együtt vunk,soha nem hazudott, megbíztam benne de most elbizonytalanodtam, lehet nem is szeret,csak áltat.
2007. szept. 17. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Dobd ki!

Én ha megtudnám, hogy a volt nőjével találkozgat tuti kitekerném a nyakát!

2007. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tedd fel neki az örök kérdést.vagy ő vagy én?ha téged választ akkor mond meg neki,hogy teljesen szakítsa meg a lánnyal a kapcsolatot.ha nem teszi akkor küld el mert csak hazukságban fogtok ezután is élni
2007. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha igazás szeretne téged nem foglalkozna az exével. Én tuti hogy kiraknám a párom szűrét ha ezt megtudnám. Olyan szerintem nem létezik hogy évek múlva is putyulygatja az exbarátnőjét.
2007. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp beszélnék erről a barátommal. Hogy tulajdonképpen mi is ez, ami köztetek van? Mit is jelentesz neki? Szerintem itt most nem az exről van szó, hanem rólatok! Ha valaki félre akar lépni nem feltétlenül kell exszel járkálnia. Tehát kérdezd meg tőle bátran, ha nem kapsz rá egyértelmű választ a kérdéseidre. Ha nem derül ki a mondataiból, hogy hányadán is áll veled, akkor saját magad miatt ints búcsút ennek a fiúnak! Ha nem őszinte veled, akkor nem méltó arra, hogy szeresd!

Sok sikert!

2007. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!