Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki akinek ikrek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek ikrek jegyű pasija van és tudomása szerint hűséges hozzá a párja?

Figyelt kérdés
Sok rosszat lehet hallani róluk a hűtlenségükkel kapcsolatban. Valaki tud cáfolni?

2013. máj. 5. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos cafolni nem tudok... De nem a pasim, hanem a "szeretom".. Azt mondjak, ha megadod nekik a kello szabadsagot, nyert ugyed van, akkor nem izel...hat sajnos ez sem igaz. 4et is ismerek es mind ilyen, meg 35 korul sem valtoznak meg... De good luck! Hatha szuz az aszcendense:D
2013. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik ahogy az első mondja, hogy mennyire megbízhatatlanok a férfiak, hogy 35 után sem változnak, miközben ő szeretőt tart.
2013. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En oroszlan vagyok ikrek aszcendenssel, ikrek holddal, marssal es venusszal. El vannak bennem ultetve egy igazi es tisztesseges kapcsolat magvai... Csakhat a verem.. #1 voltam
2013. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ne fgod a csillagokra, hogy egy rossz ribanc vagy
2013. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon változó.

Nekem volt ikrek pasim, nem volt hűséges.

Én is ikrek vagyok és alapjáraton nem vagyok hűséges, DE. ezt a másik féltől teszem függővé. A mostani kapcsolatomban nagyon is az vagyok, mert megtaláltam azt, aki mellett életem végéig boldog lehetek és azon igyekszem, hogy Ő is ezt érezze mellettem.

2013. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4. Nem fogom, de nem is vagyok. Csak tul rovid az elet ahhoz, h akit ennyire vonzonak tartok, hagyjam kisetalni a kepbol.
2013. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
öcsém ikrek jegyű. amelyik barátnőjéért tényleg oda volt, azt nem csalta meg. olyan is volt, hogy kapcsolat elején hűséges volt, de mikor szaródtak el a dolgok (szakítás helyett) megcsalta. lehet, hogy van benne valami, de akkor már tényleg nézd az aszcendenst, meg egyéb befolyásoló tényezőket is, azokon is múlik egy ember jelleme. legalábbis ha már mindenképp az asztrológia szerint akarod kifürkészni a karaktert...
2013. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nemértem jösztök ezekkel,semmit nem számit hogy iker vagy akármi -.-
2013. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ikrek vagyok, de nő.

Tizenéves koromban volt szintén ikrek barátom, 2. Az egyik megcsalt egyszer, ráadásul a legjobb barátja barátnőjével (akikkel szinte napi szinten összejártunk, együtt buliztunk, stb.), a lány bevallotta másnap, így elég gyorsan kiderült. Pedig állítólag nagyon szeretett, folyton szerelmes verseket írkált. Utána meg próbált kibékülni, csak nem sikerült, mert jól megutáltatta magát, nagyot csalódtam benne, bennük.


A másik sosem csalt meg, én sem őt, több év után szakítottunk, én kezdeményeztem, mert részemről elmúlt a szerelem, ellaposodott a kapcsolat, és nem éreztem úgy, hogy vele szeretném leélni az életem. Utánam is komoly kapcsolata volt, együtt éltek, a lány hagyta el, őt sem csalta meg. Utána ismerte meg a későbbi feleségét, azóta is házasok, 2 gyerekük van, tudomásom szerint az asszonnyal is hűséges.


Szóval nem lehet általánosítani csak a csillagjegy alapján.

2013. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!