Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha régen visszautasítottál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régen visszautasítottál vkit, lehet még esélye később, ha megváltoztatok?

Figyelt kérdés
Előfordult már olyan helyzet az életedben, hogy egyszer visszautasítottál vkit, majd évekkel később találkoztatok, és mind a ketten változtatok olyan irányban, hogy most mégis szeretnél vele lenni? Ilyenkor a visszautasított fél nem hiszem, hogy kezdeményezni merne, még akkor sem, ha a másik nagyon kedves vele.
2013. máj. 6. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem tudnék összejönni olyannal, aki már egyszer visszautasított.
2013. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Engem régen visszautasított egy srác. Évek múlva találkoztunk, és (fogalmazzunk úgy, hogy kikupálódtam ;)) szeretett volna megkapni. Elküldtem a jó büdös francba. Aki egyszer nekem piros lapot ad, az így járt. Megbánta? Így járt! Ő baja..
2013. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak a külsőségekben változhatnak az emberek. Néha a megfelelő személlyel nem a legjobbkor találkozunk.

Én a páromat anno visszautasítottam, mert közel volt az előző szakításom,s még az exhez kötődtem. Később kb. 1 év elteltével találkoztunk. Én akkor már régen túl voltam az egészen, még mindig tetszett a jelenlegi párom, tudtam rendes. Így kezdeményeztem: óvatosan, burkoltan. Ő vette a lapot, s nemsokkal később már egy párt alkottunk.

Persze jó ha az ember hiú, de a büszkesége ne menjen a boldogsága rovására. Ha egy esélyt adsz a dolognak abból nem lesz semmi. Én sem haltam bele amikor engem visszautasítottak, majd később adtam egy új esélyt. Te sem fogsz.

2013. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na de én pont azért utasítottam vissza az illetőt, mert ezek szerint Ő csak a külsőségekre ment. Mi másra menne az, aki valakit lepattint, mert "nem olyan dekoratív", aztán évek múlva "omg ez meg hogy??" kinézete lett, és már hirtelen kedveled, és hiányzott, stb.. Épp ez a lényeg, hogy nem érdekelte a srácot a személyiségem, csak a külsőm. Úgyhogy megérdemelte.
2013. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem lennék valakivel aki egyszer lepattintott. Lap törölve és lapoznék... Megvolt az esélye, elcseszte, ennyi.
2013. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettőnknek a személyisége változott. Külsőségekben is persze, de nem az a mérvadó. Én is adnék neki esélyt, de ő kezdeményezzen. Most nagyon kedves velem, kedvesebb, mint valaha, de mégsem egyértelmű, hogy csak barátságból ilyen, vagy többet akar...
2013. máj. 6. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha engem valaki visszautasított, akkor már elvből nem járnék vele. Ha akkor nem voltam megfelelő neki, akkor később se leszek jó.
2013. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!