Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom tudni szeretni?

Figyelt kérdés
1evig jartam exemmel, majd masfel evet szenvedtem utana. probalkoztak pasik, 2vel kavartam is, de senki nem tudott belolem elohozni olyanerzeseket mint o. o volt az elso igazi szerelmem, meg 1ev utan is kirazott a hideg ha megerintett, pedig mar hozza voltam szokva, nagyon szerettem, es a mai napig se tudok ra haragudni, de mar nem szeretem ugy nagy kitartas aran. elkezdtem beszelgetni egy sraccal, nagyon megkedveltem, elkezdtunk randizni, es most par napja jarunk. nagyon szeretem ot, fontos nekem, es egyre jobban imadom, beleszeretek. de eznem ilyen elso latasra szerelem, talan emiatt, de nem is erzem aztamit exemnel. nem raz a hideg ha hozzamer, nem fut at bennem 5x a ver, nem remegek bele a csokjaba, de vele akarok lenni. volt mar valakivel ilyen? nem fogom tudni ugy szeretni mint exemet? mindenki csak az elso szerelme irant erez ilyeneket, vagy csak szimplan nem o az igazi? 16/L.
2013. máj. 7. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ritka aki iránt úgy érzel, mint ahogy azt leírtad.
2013. máj. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában az első szerelem a legmaradandóbb emlék, de még ez a kapcsolat is sokat fejlődhet.
2013. máj. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mindenkinél más :D

Nekem az első 2 évig tartott. Nagy szerelem volt, de úgy érzem a második még sokkal nagyobb! (és már 3 és fél éve tart) :)

Hozzá állás kérdése , sokan túl nagy feneket kerítenek az elsőnek.

21L

2013. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!