Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha egy fiú csókolózás közben a combotokat/feneketeket simogatja/fogdossa ilyesmi?

Figyelt kérdés
15 vagyok, a barátnőm most tölti majd a 15-öt, nem olyan rég óta vagyunk együtt(kb. 1 hónap) nem előszőr csináltam, h tapizom csók közben , de pl amikor szoknya volt rajta akkor alatta is a combját fogtam ilyesmi. Nem ellenkezett,de azért kérdem, h szeretik-e ezt a lányok?

2013. máj. 7. 20:24
1 2
 1/11 Skype:vvargadavid ***** válasza:
100%
értelmetlen az egész kérdés
2013. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
I-M-Á-D-O-M-!!!
2013. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. :) A barátnőd sem ellenkezett, akkor valószínűleg neki sem volt kellemetlen.
2013. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első: miért értelmetlen, :O
2013. máj. 7. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

értelmetlen, mert nem az a lényeg, hogy a nők átlagának tetszik-e, hanem, hogy a barátnődnek tetszen, ami nyilván így volt, mert nem ellenkezett ;)

mellesleg, én szeretem :) csak ne 15 éves legyen az a fiú :D

2013. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is szeretem,ha a barátom közben simogat,fogdos, de mivel én is 15 vagyok egy 15 évesnek nem hagynám.. valahogy nem izgatnak a korombeli pasik..
2013. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
csak ne vmi nyilvános helyen, de jahh
2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
waooo..... Nagyon jo..... Szép lassan,éppen hozzáérve. Csak finoman,és mindenem beleborzong......:) Tiszta libabőr szoktsm lenni. Olvaszto.....:)
2013. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahh...az olyan jo.... Annyira szeretem
2013. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fhlcísgdvlsbvlgrezvb válasza:
SZERETJÜK:))
2014. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!