Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy becézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy becézitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy pl Józsi és akkor Józsika, hanem hogy kedvesem, drágám, stb.

Nem tudom hogy a barátom túl lányosnak gondolná-e ha elkezdeném becézni (ha kettesben vagyunk)...

Szerintetek zavarná?

Ti hogyan becézitek a párotokat?


2013. máj. 7. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérésemre nem becéztek sose az alábbi módon:

Kicsim:mivel nagy vagyok.

Kincsem:még nem vagyok olyan értékes

Macim:nem brummogok

2013. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Cicc"
2013. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Engem a csajom szivemnek hív sokszor. Én meg azt mondom neki hogy aranyhalam. De van amikor tehénnek hívom.
2013. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a barátomat: Macinak nevezem :)

Folyton azt mondom hogy az én Macikám. A párom elég mackós, igaz hogy kövér de van rajta izom is, meg kb olyan mint egy medve, jó hozzá bújni éjszaka az ágyban, meg mellette biztonságban is érzem magam.

Meg néha pulykának nevezem, mert olyan nagydarab mint egy pulyka, és ha ideges kb egy pulykához illő a viselkedése XD De csak akkor nevezem annak ha dühös és néha rájön az 5 perc.

Ő engem kicsimnek szólít, de nem mindig, van amikor édesem vagyok, van amikor királylánynak szólít, van amikor szép kék szem vagyok.

Meg időnként kis pipinek szólít mert néha úgy bújok hozzá mint egy csibe a kotlóshoz :)

2013. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szivinek hívom :D de csak 4szemközt :) 27 éves lesz egyébként, én pedig 23L vagyok.
2013. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Siccc, Hesss
2013. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

cicu,ciccmicc,cicc

ő engem cicának vagy kiscicána

2013. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam őt becézni, és ő sem engem. Nálunk a Józsikás eset áll fenn :)
2013. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyuszinak hívom a párom bár ő már a férjem 21L
2013. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!