Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes volna kiegészíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zebrabp kérdése:

Érdemes volna kiegészíteni extrákkal egy nagyon jó baráti kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már régen nagyon jó baráti viszonyban vagyok és elég érdekes kapcsolat alakult ki köztünk az utóbbi hetekben, mert egyre jobban vonzódunk egymáshoz. Vajon érdemes volna továbblépni az extrák felé vagy ez csak a baráti viszonyunk megrontása felé vezetne? Véleményeket, tanácsokat vagy éppen személyes tapasztalatokat várok!

2013. máj. 8. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi kiegészítettük a barátságot egy kis néhai szexel, nem romlott meg a barátság, de azért láthatóan eltávolodtunk egymástól mint barátok, nem beszélünk annyit már meg ilyesmi.
2013. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan vonzódik hozzád. De első lépés a fokozatosság legyen, mert ha túl gyorsan lépsz az extrák felé, akkor elijeszted. Tehát akkor szép lassan közeledj felé. Hívd el randizni, érintsd meg a kezét, így tudni fogja, hogy mit szeretnél tőle. Ezek után biztosan ő is vágyni fog rád, és majd kialakul egy szerelem. Sok sikert.
2013. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy te el tudnál-e vele képzelni egy kapcsolatot is, vagy csak a szexről van itt szó.

Ha lehet szó kapcsolatról, szerelemről, akkor szerintem érdemes lépni. Sokszor alakul ki szerelem barátságból, akár évek után is.


Ha viszont csak a szex érdekelne titeket, szerintem ne vágjatok bele. Árthat a barátságnak. Nem biztos, hogy megváltozna a barátságotok, de könnyen előfordulhat.

2013. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!