Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak bejön a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak bejön a legnagyobb riválisom. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régen jóban voltunk, de riválisok lettünk, hasonlítunk egymásra, de szerintem Ő egy kicsit szebb, és több az önbizalma, mint nekem. A párom ezt nagyon jól tudja, és tudom, hogy tetszik neki, facebookon is meg szokta nézni néha, láttam az előzményeiben. Nagyon zavar. Régen mondta is, hogy szép... Mit csináljak, rohadtul zavar!
2013. máj. 8. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

MIféle rivalizálás? Ilyet óvodában csináltam :) Miért méred magad másokhoz?

Legyél jobb nő mindenben. VIselkedés, adj magadra és mindig hódítsd meg a pasid. :)

2013. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha valakinek barátnője van, és szereti, akkor miért mond olyat egy másik csajra (főleg olyanra, akit a barátnője ismer) hogy tetszik neki, meg a barátnőjének mondogatja hogy szép. Ezeket inkább neked kéne mondania.

Jó, az egy másik dolog, hogy van véleménye... meg hogy néha néha megnézi fb-on, de gondolom már te is leszűrted ebből, hogy érdeklődik iránta.

Szóval, először meg kéne beszélned vele a dolgot, hogy ez neked rosszul esik ilyen okból meg blablabla... aztán ha nem tiszteli az érzéseidet annyira, én a helyedben kidobnám. Ha valaki velem van, akkor én érdekeljem őt, ne más csaj. /Persze hűséget fogadott, nem vakságot/

De ez a rivalizálás tényleg gyerekes.

2013. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Mond mi lenne ha a multat nem bojgatnád, ha nem örökké a másik embert lesnéd. Ő nem foglalkozik veled, értsd meg. Nem érdekli, hogy ki/mi vagy nem érdekli, hogy milyen szebb/nem szebb vagy.Átlép.


Szállj le más két ember multjáról változtatni úgy sem tudsz rajta, max. magadat készited ki.A másik nő nem kiváncsi rád, sem semmire ami hozzád fűződik-átlép rajtad.

A másik jnőnek max. a társaddal van elintézendő dolga, amihez neked semmi közöd az égegyadta világon.


A mult elmult.



Pont.

2013. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon is megértem,h zavar, engem is zavarna. De nem sokat tudsz tenni, ez a baj. Minél inkább érezteted ezt a barátoddal, annál jobban a csaj felé lökheted.

De ne felejtsd el, nem véletlenül téged választott, téged szeret. Ha más miatt nem, de legalább emiatt bizz magadban,h jobb vagy annál a lánynál.

2013. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha téged szeret, és jól megvagytok együtt, és a srác normális, akkor nincs félnivaló okod. Mindig lesz valaki, aki szebb lesz nálad, de nem ezen múlik egy intelligens párkapcsolat. Ha valaki csak azért van veled, mert szép vagy, akkor van okod félni.
2013. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni a körülményeket és érezni is, hiszen lehetnek megérzéseid

mióta vagytok együtt? mikor mondta a lányról Neked, hogy szép? mást is mondott? N

2013. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kb egy éve mondta h az ismerőseim közül ő néz ki jól.. és kb havonta, kéthavonta egyszer megnézi a fbon..
2013. máj. 8. 12:23
 8/12 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt.
2013. máj. 8. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okod aggódni. Én is meg szoktam nézni a jó pasikat:) de ettöl még szeretem a barátom, és nem is kell más.

Bár a barátodat nem ismerem...

24/l

2013. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem azért aggódok, hogy megcsal. Egyszerűen rosszul esik, hogy pont ezt a csajt nézegeti.... miért pont őt..
2013. máj. 8. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!