Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 5 hónap után szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 hónap után szex közben mondta ki azt, hogy szeretlek azt komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni...
2013. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pl élvezés után szoktam mondani:D

De ha elsőre akkor nem tudom, elég meredek. Lehet jól tekerted a csípőd arra gondolt csak.

2013. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szt mondják, hogy szex után a szerelmi vallomás nem igazán "kompetens". A szex közbeniről nem tudok, de férjjel gyakran röhögünk ezen, h. benyögi "tudom, hoyg most nem ér, de akkor is szeretlek" :D Egyébként pedig szex közben oxiocin szabadul fel, az ember hormonálisan "nem beszámítható" sztem ezért...
2013. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha előtte abszolút nem mondta, szerintem nem kell annyira komolyan venni. férjemmel mi is szoktuk szex közben mondani de az első szerelmi vallomások már az előtt voltak hogy először lefeküdtünk volna:)


de amúgy nem rossz jel ez sem:) csak én nem hinném el:) ettől még lehet igaz.


27/N

2013. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!