Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől függ, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy valakinek mindig van valakije, valakinek meg sosincs?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván a személyiségtől:

1. Vannak, akiknek mindig szükségük van valakire. Én szánalmasnak tartom, ha valaki alig hogy szakít valakivel, már jön a következő, csak hogy legyen f*sz/kit megdugni.

2. Vannak, akiknek szakítás után bizonyos időnek el kell telnie, hogy újra kapcsolatot akarjanak, és persze nem mindegy, kivel.

3. Vannak, akik annyira válogatósak, hogy alig felel meg nekik valaki.

4. Vannak, akik annyira félénkek, hogy nem mernek kapcsolatba lépni senkivel.


Kb. ennyi példa jutott hirtelen eszembe.

2013. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tipikus rosszfiúknak mindig van, a legtöbb átlagos srácnak is van, a nyomik nagy részének nincs.

Jah és a pénzes fazonok... Azok sosincsenek egyedül :)

2013. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én első válaszoló pontjai szerint 4 es vagyok :°c
2013. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van aki szenved szó szerint, ha nincs párja. Na ők belemennek majdhogynem az összes lehetőségbe. Akik megvannak egyedül is, ők jobban válogatnak, többet vannak egyedül és az igazit keresik.


22l

2013. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Jól nézel ki & gazdagság kombó - akkor tuti lesz


Ha nem akkor nem.

2013. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a mostani barátomat is úgy ismertem meg,h az exemmel már régóta megromlott a kapcsolatunk. Illetve ö linkeskedett, hanyagolt el.

Nekem valamiért igy jön össze szinte mindig,h sose vagyok egyedül. (És nem bárkivel jövök össze.) A mostani barátommal 2 éve vagyok együtt, hála az exemnek:D

24/N

2013. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én eléggé válogatós vagyok, eddig összesen két, max három olyan fiúval találkoztam akikkel el tudtak volna képzelni magam, és nem is érzem szükségét 14 évesen, látva h az osztálytársam minden hét más pasival ugrál.

Nincs szükségem rájuk, megvagyok egyedül is. Majd ha eljön az ideje, akkor eljön. Erőltetni kár.

2013. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már van valakid akkor egyből jobban vonzod a többit is. Valószínűleg ezért van úgy hogy vannak akik egyik kapcsolatból a másikba mennek. Én is így voltam 8 éven keresztül, és sosem azért hogy "csak legyen valaki". viszont már több mint egy éve nem találok olyat, aki jó lenne, úgyhogy inkább egyedül vagyok. Most kezdem azt érzeni, hogy ebből is lehet ördögi kör, nem szabad nagyon belesüppedni az egyedüllétbe.
2013. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!