Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éves együttlét (párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves együttlét (párkapcsolat, házasság, mindegy) után mennyire játszik szerepet a kapcsolatotokban a csókolózás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanannyit
2013. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik szeretik egymást, még 50 év után is szoktak, csak nem nyilvánosan, mert van ennyi eszük, hogy 1.nem tartozik másra 2.Ez közönséges dolog 3.Nem bizto, hogy szép látvány két 80 éves trotty nyáladzása.


Okés ez a 3.csúnya volt, de hát gondolom ők is tudják, mert nem nagyon látni ilyesmit.

2013. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9,5 fél év után még mindig szoktunk minden nap.
2013. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sajnos mi keveset csókolózunk :( (8 év)

Szájrapuszi van, de nagy csókolózás csak ritkán. :(

2013. máj. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Xenophilius. A csókolózás miért lenne közönséges dolog? Az rendben, h nem tartozik másra, de nem közönséges, simán csak magánügy :)

És nem feltétlenül "akik szeretik egymást" dolgon múlik. A férfiak a legtöbb kapcsolatban hamarabb szoknak le a csókolózásról, mint a nők. Ez vmi felmérés volt. Mert eltűnik a romantika, a meghódítani akarás, csak szexelni akarnak, kielégülni és hello, negyed órás csókolózgatásra nincs energiájuk. Ha meg van, akkor mázlista a nő :D :D

2013. máj. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

És mit lehet tenni ha valakinek büdös a szája, ez teljesen tönkre teheti a romantikát. Tudom hogy élből rávágjátok, hogy fogorvos, de olyan fogproblémám van, amit nem tud megoldani. A protézisemet (nem kivehető, porcelán fogpótlás) nem tudom rendesen megmosni fogmosás közben és emiatt érzem, hogy büdös a szám.

A csókolózás és amit az beindít még egy tizenéves kapcsolatot is fel tud rázni. Nekem ez nagyon hiányzik...

2013. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha büdös a száj, ott mindenképp baktérium van! De nem a gyomrodból jön? Mármint tuti a fogaidtól érzed?

Szerintem próbálj elektromos fogkefét használni, szájzuhanyra beruházni. Moss sűrűbben fogat, szájvizet is használj. Nyelvkaparó is fontos, dm-ből tudsz venni és rágózz. Valóban amilyen fontos a csókolózás, pont annyira tönkre is tudja tenni a kapcsolatot egy büdi száj. De én mindenképp orvos segítségét is kérném! NORMÁLIS orvosét!!!

2013. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!