Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel nem voltam sokáig együtt de nagyon sokáig küzdött értem és én úgy beleszerettem mint még soha senkibe és ő is ugyan így érzett. Mikor együtt voltunk az egyik barátját megismertem és mindig nagyon jól elvoltunk viszont sosem akartam tőle semmit. Mikor a barátom kidobott azzal az indokkal hogy nem tudja mitörtént szeret de egyedül akar lenni, én még mindig jóba maradtam a barátjával és éjjel nappal vele voltam vele mindent megtudtam beszélni meg mindenben segített mikor összetörtem. A legjobb baromként néztem rá aki mindennap velem volt. Aztán egy nap a barátja azzal hívott fel hogy ő belém szeretett teljesen és nem akart mert megbeszéltük de ez van, ekkor megijedtem és tudtam hogy még mindig a volt barátom szeretem ezért elküldtem. De késöbb én is többet éreztem iránta és összejöttünk. A volt barátommal mindennap veszekedtem 2 hónapon keresztül. NAgyon átvágott többször is de én is ugyan úgy hibáztam. Egy hónapja már hogy végleg nem is beszélünk és azóta boldog vagyok a barátommal. Viszont két érzés van bennem. MIkor a barátommal vagyok hogy nem akarom hülyíteni és mennyire boldog vagyok és szeretem. De amikor nincs velem csak a volt barátomra gondolok és úgy érzem bármire képes lennék ha tudnám még ő is szeret. + napja teljesen kibolrultam annyira hiányzik viszont nem merek semmit lépni képtelen vagyok bántani azt akit szeretek és boldoggá tesz de nem tudom beletudnék-e törődni hogy elvesztettem a volt barátom.Azt se tudom megérné-e küzdeni se semmit teljesen döntésképtelen lettem. 16/L
2013. máj. 9. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, majdhogy nem pontosan ezt van velem is.

Elég rossz, olyan mintha két tűz közé kerültem volna. Egyik oldalt ott van a barátom, akivel jól elvagyok, ő szeret engem. Viszont amikor egyedül maradok, eszembe jut az exem, hiányozni kezd... Az az igazság, hogy ha nem tudod viszonozni a barátod érzéseit, mert a volt párod jobban szereted, muszáj lesz szakítani. Ezzel csak átvered a barátod... Vagy minden erőddel azon elszel, hogy végleg elfelejtsd az exed.

2013. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, idáig én is eljutottam a baj hogy nem tudom melyik lenne a jobb mert már annyira kikészültem hogy nekem az kell hogy tudjak dönteni de nem tudok
2013. máj. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!