Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl vagy tényleg ellaposodott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Na szóval már több mint 1éve vagyunk együtt a barátommal,nagyon szeretem. Eleinte figyelmes,kedves,aranyos volt.Sokat sírok mostanában,mert valahogy azt érzem,hogy nem olyan már mint rég.Pedig ugyanúgy meg vannak késő esti telefonálások,a puszik,a szeretgetés,sok ajándékot kapok tőle,kedveskedik, udvarol is egy héten akár 4-5ször is. A hétvégéket pedig együtt töltjük. Szerintetek én kombinálom túl? vagy mi itt a baj? én 17 éves vagyok ő 23
2013. máj. 9. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dúlnak a hormonjaid, azért sírsz. Nincs itt semmi gond :)
2013. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

" Eleinte figyelmes,kedves,aranyos volt.Sokat sírok mostanában,mert valahogy azt érzem,hogy nem olyan már mint rég.Pedig ugyanúgy meg vannak késő esti telefonálások,a puszik,a szeretgetés,sok ajándékot kapok tőle,kedveskedik, udvarol is egy héten akár 4-5ször is."


Remélem észrevetted az ellentmondást a saját állításodban. Ugyanis e szerint még mindig figyelmes és aranyos, és rohadtul nem értem, hogy mi bajod van...

2013. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj kihagytam valamit. Múltkor véletlenül volt egy eset,hogy meg tudtam,hogy egy csajjal találkozott elvileg,de ő tagadja és állitja,hogy engem szeret. De én szinte biztos vagyok benne,hogy ez igaz. CSak sehogy sem tudom rábizonyítani a barátomra. Végülis ez idő óta van ez a feszültség-
2013. máj. 9. 15:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap volt hozzám,egész nap együtt voltunk.. ma nem jött mászkál össze vissza. És ettől agyfaszt kapok.hogy inkább csavarog mint hogy hozzám jöjjön.
2013. máj. 9. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
húúú, megkezdődött az élet a pasidnál..sajnálom :( lehet csajozik!
2013. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mit tegyek? nem akarok egy hárpia lenni,de nagyon ki vagyok ettől az egésztől...

ő váltig állítja,hogy nem csal meg,és nincs oka rá,nagyon szeret,mindig puszilgat ha vele vagyok,és érzem az ölelésén hogy szeret De bizonytalan vagyok és nem nagyon hiszek neki:(((((((

2013. máj. 9. 16:12
 7/11 A kérdező kommentje:
igaz sok dolga van,mert a szülei elváltak és ő tartja el a tesóját és az anyját. de akkor is...
2013. máj. 9. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat kell dolgoznia, szerintem ez normális. :)


17/L

2013. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem feleslegesen túráztatod magad, azért nem kötheted teljesen magadhoz, van más dolga is, nem lehet mindig veled.

26F

2013. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egy csajjal találkozott? lehet csak bizniszeltek valamit, vagy csak egy munkatársával összefutott az is lehet...
2013. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!