Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet birni 216 kilóméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet birni 216 kilóméter távolságot? 17F 14L

Figyelt kérdés
Én vagyok a pesti (srác) a lány meg soproni.Én belészerettem,bár még nem találkoztunk,de nagyon sokat skypeoltunk.Tudom hogy első talin már smárolnánk,sőt le is feküdnénk egymással (nekem első lenne,neki már nem).Vele akarok lenni,de van ennek igy esélye? Ha csak rajtam mulna havi 1x tudnék lemenni hozzá..Őt nem tudom hogy áll pénzügyileg,de ő is hasonlóan..
2013. máj. 10. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nincs.

egy 14 éves kiscsaj figyelmét,érdeklődését folyamatosan fent kell tartani élőben,különben elég ha valaki rámosolyog és holnap már belé szerelmes.

uh azért írogass neki dugd meg aztán majd meglátod,csak bele ne éld magad.

2013. máj. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ki lehet bírni, a római légiósok napi 60-70km-ert is legyalogoltak, hajrá :)
2013. máj. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó csaj lehet, ha 14 évesen már te vagy neki az első...
2013. máj. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a havi egy alkalom kevés. Nem tudom hogy most gimis-e, vagy most ballag, de ha új suli jön, valószínűleg megtetszik neki valaki. Szerintem nincs értelme.
2013. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy, hogy korban fiatal hozzád a lány. 2 a lánynak már nem te vagy az első. 3 tisztában vagy vele, hogy előfordulhat az is, hogy több fa*zt eddig, mint kilincset.
2013. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesen sok. Én 20 évesen jártam 320 km-re a páromhoz. 1 évig bírtuk, aztán összeköltöztünk, mert állandóan szenvedtünk a távolságtól. Pedig két hetente együtt voltunk 4 napot minimum.
2013. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit szégyen hogy 14 évesen nem az első lenne neki de van ilyen :P és ki lehet sokkal többet is
2013. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bartomat 6éve ismertem meg a neten. 410km van közöttünk, szeptembertől júniusig havi 1x találkozunk (egyszer Ő egyszer én megyek), illetve egész nyarat egymásnál töltjük. Már 3 és fél éve vagyunk együtt, és 1 hónapja jegyben járunk :) Én 16 voltam, Ő 17 mikor összejöttünk. Igaz, mindkettőnknek első (és egyben végleges) kapcsolat.


Szóval ki lehet bírni, ha eléggé szeretitek egymást, és bíztok is a másikban, meg persze hűségesek is vagytok.

2013. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!