Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szerelemből jöttetek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerelemből jöttetek össze a párotokkal, vagy csak szerettétek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de nem voltam szerelmes. Idáig a szerelem nekem sosem vált be, mert mindig zűrös szakítások lettek belőle. Vele érdekes módon, mégis működik. Nyugodt, kiegyensúlyozott és mégsem unalmas a kapcsolatunk. Imádom a páromat.
2013. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és mennyi ideje vagytok voltatok együtt,kérlek azt is írjátok le :)
2013. máj. 10. 08:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttünk akkor még csak kedveltem,de éreztem,hogy ebből több is lesz. Rövid időn belül nagyon megszerettem,majd szerelmes lettem,mindenben számíthatunk egymásra. Azóta is imádom. :)
2013. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok


7 hónapja vagyunk együtt,de éveknek tűnik. Pár hét után szerelem volt.

2013. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 4 éve
2013. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy annyira buta kérdés. Nem konkrétan ez, hanem az összes ilyen.

Az emberek többsége nem szerelemből jön össze a másikkal.

Találkoznak, beszélgetnek, vonzónak találják a másikat és kedvelik egymást. Aztán találkoznak még párszor, összejönnek mert úgy gondolják ebből akár több is lehet, aztán a végén vagy sikerül vagy nem.


Eddig egy barátomat leszámítva, mindig úgy jöttem össze a barátaimmal, hogy kedvelem és vonzódok hozzá, többet is el tudnék képzeni, hát csapjunk bele. Aztán volt köztük 2 hónapos kapcsolat, 1,5 és 2 éves is. Bár ezutóbbi több lesz mint 2.


Azt a bizonyos pasit pedig úgy szedtem össze, hogy megtetszett, belezúgtam. Vagyis 15 éves fejjel elképzeltem valakit, akibe belezúgtam, próbáltam közelebb kerülni hozzá és megkaparintani és végül összejött. De igazából egy ábrándba szerettem bele.


Azért felnőttek közt már ez az eset sokkal ritkább.

2013. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
közbe lettem bele szerelmes de el is hagyott 3 hónap után..nekem se válik be az érzés soha többé szerelmet vagy viszonzatlan vagy pofáraesés a vége happy end meg nem létezik
2013. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem volt olyan párkapcsolatom, ami csak szereteten alapult.
2013. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt szimpi első látásra,meg másodikra se.Aztán valami megfogott benne,többek közt a szexuális teljesítménye,ez a szimpla igazság. 9 hónapja ismerem.
2013. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!