Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a Párom 21. szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a Párom 21. szülinapjára? /Pasi/

Figyelt kérdés
Már 3 éve együtt vagyunk,és olyan ajándékot szeretnék, ami majd mindig ránk emlékezteti, de nem csillagászati áron vehető meg. Tanácstalan vagyok, szóval nyitott vagyok mindenféle ötlet felé.

2013. máj. 10. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg egy szép képkeretet, és tegyél bele rólatok egy képet.
2013. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor megláttam a "Párom" szót nagy betűvel kiírva, már abból is gondoltam, hogy nő lehetsz. Én annak örülnék a legjobban, ha valami olyan dolgot kapnék, ami valamelyik hobbimmal kapcsolatos. Ha egy DVD-re felrakod a kedvenc filmjét, sorozatát vagy zenéjét, ami még nincs meg neki esetleg, szerintem az nagyon jó ajándék lenne és szinte ingyen van. Én pasiként a giccses dolgoknak nem örülnék sem annak, ha az asszony pénzt költene rám ilyesmi miatt.
2013. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!