Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott a barátom, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott a barátom, szerintettek jó ötlet ha kikapcsolom a telefonomat mára, hogy ne tudjon elérni? Vagy hogy tudnám húzni az agyát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

egyszerűen csak némítsd le és ne vedd fel.

mivel bántott meg ?

2013. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég sok csúnya dolgot mondott nekem, nagyon csúnyán beszélt velem... pedig csak jót akartam neki, aztán visszahívtam-mert engem zavar ha nem tudjuk megbeszélni a dolgokat , ő meg békésen aludt(annyira nem zavarta a dolog) és mondta, h ő nem ideges meg ilyenek, hanem én vagyok az idegbeteg...pedig komolyan most csak jót akartam!
2013. máj. 11. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel bántott meg?
2013. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ember akkor kapcsolja ilyen esetben ki a telefont, ha felfordul a másik embertől a gyomra, és még a hangja hallatán is a hányás kerülgeti.


Úgy hogy, én a helyedben nem lépném meg. De azon nyomatékosan elgondolkoznék a helyedben, hogy milyen kapcsolat az, amibe ilyen érzéseket bírsz magadból kicsiholni.

2013. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt hogy az egyik exem felhúzott a mondandójával, de az inkább csak bosszantás volt, semmint igazi sértés így nem is kerültem a társaságát. De legutóbbi barátomat pont ezért dobtam ki, mert iszonyatosan bunkón viselkedett és beszélt alaptalanul és én ezt nem fogom tűrni, az ilyenekre pedig se rövid se hosszútávon nem megoldás ha nem szólsz hozzá egy napig...

22L

2013. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet, teljesen gyerekes.

Ha egy barom, mondd meg neki. Ha továbbra is barom, akkor hagyd a fenébe.

Mivel húzott fel ennyire?

2013. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ez így gyerekes. Ha felnőtt módon akarsz viselkedni, akkor mondd meg neki, hogy most vagy megbeszélitek, vagy felejtsen el téged. És utána na telefonoddal védekezz, hanem hagyd el!
2013. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!