Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Nem szereti, ha barátokkal elmegyek valahova bulizni, mert tudja, hogy iszok olyankor. Viszont nem arról van szó, hogy hulla részegre iszom magam, hanem arról, hogy néhány pohárral iszok, de tudom hol a határ. Ritkán előfordul olyan is, hogy a kelleténél többet iszok, de olyankor sem teszek olyat, amiért megszólhatna.

2013. máj. 11. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Később csak rosszabb lesz,
2013. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene,hogy a barátnőm mindenbe beleszólna.
2013. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rosszabb? Például?
2013. máj. 11. 13:27
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna...de mondjuk illene megemlítenem hogy én egyáltalán nem iszom :D
2013. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De ő az egész kapcsolatunkat úgy kezdte, hogy már az első hónapban megmondta szó szerint így: "Ha berúgsz, szakítok veled." Pedig tudta mikor összejöttünk, hogy milyen vagyok, hogy szeretek barátokkal eljárni szórakozni és olyankor inni is szoktam.
2013. máj. 11. 13:30
 6/18 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, szerintem nem meglepő, hogy néha eljárok szórakozni. Így is az időm legtöbb részét vele töltöm.
2013. máj. 11. 13:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen szerintem van már egy anyád, nem kell másik. Az első próbálkozó nőt az életemben pont az ilyenek miatt küldtem el...
2013. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De még anyukám sem "tilt" ennyire. Simán elenged szórakozni. Mert tudja, hogy vigyázok magamra és nem csinálok hülyeséget.
2013. máj. 11. 13:35
 9/18 anonim ***** válasza:

még csak 17 vagy?? durva...

Na mind1. A lényeg hogy számomra egy csaj már ott elvágta magát hogy ilyen dolgot leközöl hogy "ha berúgsz szakítok". Nekem ne akarja megmondani mit tehetek és mit nem, én alapjában véve ritkán járok el társasággal, és ha iszogatom akkor se annyit, egy évben egy kezemen meg tudom számolni mikor kicsit jobban elgurul a dolog. De részegen is normális vagyok.

Az egészből a lényeg az hogy fogadjon el olyannak amilyen vagy, és vegye tudomásul hogy neked ez jó, és ebbe ne szóljon bele. Ha ezzel együtt nem tud meglenni, akkor ott az ajtó. Ne hagyd magad megváltoztatni, olyan lányt kel találni aki úgy szeret ahogy vagy, és nem akar saját elvárásaihoz formálni.

2013. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
A csaj meneküljön tõled. En sem szeretem,akik isznak és fõleg nem 17 évesen, késõbb még lehetnek gondjaid az alkohollal.
2013. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!