Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vajon miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vajon miért viselkedik így? Megéri még rá várni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki már egy ideje tetszik nekem. Lehet én is tetszem neki, mert már több jel is arra utalt, pl velem soha sem volt még bunkó, se flegma, sokszor veszem észre, hogy engem néz, jópárszor megérintett. Na ez a fiú nem nagyon kezdeményez, vagyis inkább odamegy az osztály k*rváihoz és velük beszélget. Miért csinálja akkor amiket írtam? Más lányokkal ahogy megfigyeltem nem nagyon csinálja ezeket, szinte csak velem. Mire jó ez neki? Nem az az alfahím, hanem inkább csak nagyobb szájú átlagos fiú.

Én már meguntam rá várni, már majdnem egy éve folyamat csinálja ezeket, de főleg az órán a bámulást. Akkor miért nem lép valamit, ha érdeklem? Más fiúval nem nagyon szeretnék kapcsolatot, mert nekem ő a világ legjobb pasija, de ha továbbra is ugyanez marad, akkor csak "felesleges időpocsékolás", én meg nem fogom elhívni, mert ha visszautasít és megtudják pl az osztály, rajtam fognak röhögni, mert egyszer már történt ilyen az osztályban, hogy lány elhívott egy fiút, a srác visszautasította és mindenki megtudta. Meg a képbe valahogy bekerült egy fiú, aki egyre jobban kezd megtetszeni nekem, hetente 1x szoktam eddig látni, de minden alkalommal szemezünk meg mosolygunk egymásra. Szerintetek mit csináljak? Mert ha továbbra is várok az osztálytársam, hogy hátha, akkor elszalasztom a másik fiút, akihez szívesen odamennék ismerkedni, mert rajta tényleg látszanak a jelek.

17/l


2013. máj. 11. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Más fiúval nem nagyon szeretnék kapcsolatot, mert nekem ő a világ legjobb pasija" -------------> "egy fiú, aki egyre jobban kezd megtetszeni nekem, hetente 1x szoktam eddig látni, de minden alkalommal szemezünk meg mosolygunk egymásra."

Hogy is van ez?

Egyébként ha annyira tetszene a fiú, akkor el tudnád mondani neki, és nem érdekelne a többi kis pupák véleménye.

2013. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ki tudja, de az élet rövid, kezdeményezz te.
2013. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos, akkor hogy van az, hogy meguntál rá várni? ... Ha valóban szerelmes vagy, akkor hogy merülhet fel egyáltalán ilyesmi? ...
2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És egyáltalán miért nem beszélsz vele? Nem mesében élsz, nem kell szendén hímezgetni és várni, hogy a szőke herceg kérdés és kétség nélkül megcsókoljon és elvigyen a fehér táltoson
2013. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!