Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom, h a barátnőmnek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom, h a barátnőmnek mindig azok a pasik tetszenek, mint nekem és ezért nem jöhetek velük össze, pedig én bejövök nekik a barátnőm pedig nem. Csak hülyén jönne ki, h én miért igen ő miért nem. Mit tegyek? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Meg az őrületbe kerget, h "nyomoz" utánuk, kiderít róluk egy csomó mindent és nem is értem mit akar,amikor megkérdezem a pasikat, h tetszik-e nekik a barátnőm és a válasz nem, de ő mégis hajt rájuk, és így esélyem sincs pasit találni...:S

Valaki hasonló helyzetben?


2009. szept. 30. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátnőd, nem fog a boldogságod útjába állni. Beszéld meg vele, hogy te mégis megprobálnád azzal a fiúval. Mit szólna? Hogy nem szabad?
2009. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
miért ne jöhetnél össze velük? ezért igazán nem haragudhat rád.
2009. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt már megbeszéltem vele, de folytatja amúgy jó barátnők vagyunk számíthatunk egymásra csak ez az egy dolog van. Megkérdeztem, és hát hozzám se szólt miután lehiggadt még nekem kellett bocsánatot kérni...a barátságomat meg nem akarom elcseszni, mert mindig mondja, h milyen jó barátnője vagyok meg ő is nekem, de ez...
2009. szept. 30. 20:10
 4/15 A kérdező kommentje:
pedig haragszik és úgy csinál mintha ő is bejönne a pasinak, meg úgy vettem észre, h mióta szőke melír van a hajamba neki is, mióta sminkelek ő is hasonlóan meg az öltözködésünk is egyre jobban hasonlít, néha mintha az árnyékom lenne
2009. szept. 30. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ha nem hagy téged pasizni az ő szánalmas dolgai miatt akkor nem is lehet olyan jó barátnő.
2009. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg az ilyen "barátnőtől" minél hamarabb meg kéne szabadulni... nem látja a fától az erdőt. szemellenzőt visel, és még hasonlók...még a végén a fejedre nől...
2009. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold egy ideig, hogy átgondolja, mennyit is érsz neki! Nehogy ő mondja már meg neked, hogy kivel legyél, kit szeress! Ha megsértődik, hagy sértődjön - az ilyen nem barátnő, hanem púp az ember hátára!
2009. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, nah engem az ilyen "baráttól" mentsen meg a jóisten...
2009. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Szánalmas a barátnőd! Semmi köze ezekhez a férfiakhoz, mégis tilos, hogy tetszen bármelyik, mert ő már lestoppolta!? Nevetséges. Legközelebb te mondd neki, hogy te már előbb kinézted magadnak a srácot, így a barátnőd nem tud majd belekötni.

22/F

2009. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel neki is tabu lehetne néhány pasi a te kedvedért. Osszátok be talán.
2009. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!