Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik csendesebb, visszahúzódóbbak, illetve fiúk, akik ilyen lánnyal járnak/jártak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy párotok milyen "típusú"? Beszédesebb, közvetlenebb, vagy ugyanolyan félénk, visszahúzódó, csendes, mint ti vagytok? Mennyire működik jól egy ilyen kapcsolat? Illetve, ha ugyanolyan csendes, visszahúzódó a srác is, mennyire lehet jó a kapcsolat? Nem unalmas egy idő után, vagy nem érzitek, hogy valami nem jó?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!



2013. máj. 12. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Énn ilyen lány vagyok, de még nem volt barátom. Az a baj, hogy egy beszédesebb fiúval jobban menne a kommunikáció mert legalább ő biztosan dumálna:D

Csendesebb, visszahúzódóbb fiúval akkor lenne jó a dolog ha legalább velem szívesen beszélne, vagy előtte már kicsit jobban ismerném:)

2013. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal mindketten a "változó" kategóriába tartozunk. Ha olyan a társaság, akiket nem csípünk, avagy nincs kedvünk hozzájuk, vagy csak tök új arcok, akkor inkább csöndesebb típusok vagyunk, hogyha jól érezzük magunkat, pl saját baráti társaságban, akkor nyitottak vagyunk mindketten, mindenre és megered a nyelvünk. Van ennek előnye is, hátránya is. Pl. a páromnak több haveri társasága van. 2-ben nagyon jól érzem magamat, feloldódok, elhülyéskedünk a többiekkel, a harmadiktól viszont herótom van, nem is járok velük sehova. Ha véletlen összetalálkozunk, akkor is csak malozok magamban, kedvem sincs megszólalni, nem jövünk ki egymással túl jól és számomra nem is szimpatikus emberek. Ilyenkor jön a sündisznó és visszahúzódó effekt.


Jól megvagyunk, mert így tudjunk egymásról, hogy mikor nem érzi magát komfortosan a másik. :)

2013. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lány vagyok és nem volt még rendes kapcsolatom, de általában a hangos, magabiztos fiúkat keresem, aki meg tud védeni és nem jön zavarba semmitől:) 14/L
2013. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a dolgok teljesen függetlenek egymástól. Én egyáltalán nem vagyok nagyszájú, még is a hozzám hasonlókkal találom meg mindig a közös hangot. Lehet mondani, hogy biztos unalmasak vagyunk egymás számára... de nem érdekel, míg én nem gondolom így :)

tök mindegy, hogy az egyik fél határozott, a másik félénk, vagy mindkettő egyforma. A lényeg hogy egy hullámhosszon legyenek. Van aki olyan párt akar, amilyen ő maga, van aki azt keresi a másikban, amiben magában nem talál meg.

2013. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néhány randi és senki nem marad csendes a másik előtt...
2013. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen téren tapasztalatom, pont emiatt, hogy csendesebb, visszahúzódóbb vagyok :D Viszont én szerintem jól kijönnék beszédesebb fiúkkal, mert ha már jobban ismerek valakit, akkor annyit beszélek, hogy le se lehet lőni :D Visszahúzódóbb sráccal is el tudnék képzelni kapcsolatot, viszont nekem azért lenne jobb egy beszédesebbel, mert ő kicsit "kibillentene" ebből az állapotból és talán nyitottabb tudnék lenni általa. :) 19/L
2013. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!