Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha az igazit vesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha az igazit vesztettem el?

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem a szerelmem. ) hónapig voltunk együtt. 3-4 hónap után ahogy nem lett munkám sajnos sokat vitáztunk.

Ő is és éni kezdeményeztünk vitákat.

Ettől eltekinve én nagyon szeretem!!! Vissza szeretném kapni, de ő azt mondta tul tette magát rajtam és mostmár jó neki igy egyedül. szeretne velem jóban lenni, de én nagyon szeretem. Ő már nem mert a sok vita ami kis dolgo miatt volt kiölte belőle a szeretetet irántam. Naplót írok az érzéseimről, arról hogy mennyire fáj az elvesztése. Lehet hogy az igazit vesztettem el??? szerinte nem illünk össze, és szeretné ha mindketten lezárnánk a dolgot. imádom őt nagyon és a fájdalom amit érzek az olyan nagy hogy ilyen még nem volt. magamat okolom és tudom hogy nekem köszönhető az ami most van. nagyon jó ember és megérdemli hogy nagyon szeressék, de én nem jól csináltam. Annyit mondott hogy ha a jövő ugy hozza hogy köztünk folytatódhat az ellen nem zárkózik el de egyenlőre jó neki igy egyedül. Mit tegyek most? kétségbe vagyok esve. segítsetek :'(



#Szaíkitás
2013. máj. 14. 10:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
9 hónapig voltunk együtt
2013. máj. 14. 10:09
 2/11 anonim ***** válasza:
"annyit mondott hogy ha a jövő ugy hozza hogy köztünk folytatódhat az ellen nem zárkózik el" + "azt mondta tul tette magát rajtam" = már van valakije, csak nem akart megbántani
2013. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem akar megbántani azt mondta. most mi legyen engedjem el???? miért kaphatok lehetőséget?? hogy csináljam???
2013. máj. 14. 10:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Bztos hogy nincs senkije. ezt tudom.
2013. máj. 14. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul a másik ember akaratát.Egy szó nélkül, és ne taktikázz.
2013. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
olyan nagyon fáj. nem tudom leíni. olyan mintha egy hatalmas lyuk fekete lyuk lenne a szívem és a lelkem helyén is. nem akarom hogy vége legyen. miért nem lehet ezt irányitani.?? sokat imádkozom. és pozitívan próbálok gondolkodni....de semmi..... az egyik pollanatban kb jobban vagyok, a másikban pedig kétszer olyan rosszul mint elötte. és ez váltakozik naponta min. 20x. nyugtatót is szedek de nem segít. nem tudok enni, aludni.
2013. máj. 14. 10:24
 7/11 A kérdező kommentje:
semmi esélyem hogy visszakapjam???
2013. máj. 14. 10:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted, akkor máris nem az igazi...
2013. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megirtam neki hogy elengedtem. lesgyen boldog, szívből kivánom. Elengedem mert őszintén szeretem. aztán ha a jövő vagy az élet ugy hozza egyszer akkor....majd meglátjuk
2013. máj. 14. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit utoljára irtál, az volt a legokosabb döntés.

Nincs más választásod mint elengedni. Tudom,hogy nagyon nehéz, de ha szereted tiszteletben kell tartanod a döntését.

2013. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!