Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT tegyek? Fontos! Van egy srác

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT tegyek? Fontos! Van egy srác

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel jóban voltam, aztán csalódott bennem, de mogbocsájtott. Most pedig nekem nagyon tetszik. Neki pedig az egyik barátnőm, és azt akarja, hogy én hozzam össze őket, viszont én szeretem. A barátnőmet, akivel össze akar jönni, én utálom. Mit tegyek?
2013. máj. 14. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Viselkedj felnőttként. Fogadd el a tényt, hogy mással akar lenni. Ha lehetőséged van arra, hogy más embert a boldogsághoz hozzásegíts akkor tedd meg.
2013. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mutasd meg hogy te is érdemes vagy a szeretetére küldj neki jeleket vagy mond meg neki, hogy szereted. (ha bátrabb tipus vagy)
2013. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de az én boldogságom nem fontos? Mást soha nem tudnék szeretni.
2013. máj. 14. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
a barátnőd és utálod...?
2013. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó, ilyen kamu barátnőm :D
2013. máj. 14. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátnőd, akit háta mögött utálsz. El akarod venni a pasiját, aki előtt már egyszer lejárattad magad. Tudnál segíteni rajtuk, de a saját boldogságod fontosabb... Érdekes csaj lehetsz.
2013. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már bocs, de nem a pasija. Ja, és ő is tudja, hogy utálom, ő is utál engem. A pasi meg megbocsájtott nekem
2013. máj. 14. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Engedd meg, hogy kitaláljam hány éves vagy: 14-15. De most kontrázni akarsz, tehát megmondod, hogy nincs igazam mert 18 vagy.
2013. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na erre mit mondjak kis okoska? :D ne okoskodj kösz nem kell...
2013. máj. 14. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt már elcseszted! Majd találsz valaki mást.
2013. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!