Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatfüggő vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok, mit tehetnék ez ellen? Szeretnék "kigyógyulni" ebből.

Figyelt kérdés
Ki küzd még hasonló problémával?
2013. máj. 15. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ezzel küzdök,de leirnád részletesen,hogy nálad mit jelent?
2013. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elhatározás kérdése,én is ilyen voltam,ahogy szakítottam valakivel,már kellett más,mert nem ment egyedül.aztán magamba néztem,és rájöttem,hogy hatalmas önbizalomhiányom van,ezért mindig kell valaki,aki ajnározgasson. kicsit magaddal kéne foglalkozni,megerősíteni a lelked,és az önbizalmad,elhinni,hogy egyedül is erős vagy
2013. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyél egyedül és töltsd el hasznosan, szórakoztatóan időt. Rá kell vezesd magad, hogy nem csak a párkapcsolat tud boldoggá tenni! Nincs hobbid? Járj el többet barátokkal, főleg olyanokkal akik szintén szinglik.


Ha párkapcsolatban vagy és így akarod magad gyógyítani, akkor is csak a hobbik tudnak segíteni. Kezd el magadtól is élvezni az életet.

2013. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!