Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztem a fiúkat?

Figyelt kérdés
Adott egy kedvesnek aranyosnak csinosnak tűnő 18 éves lány. Te vagy mondjuk 18-19-20 most érettségiztél. Kiderülne a lányról hogy már dolgozik, stabil kerete van, emellett két szakot visz az egyetemen amiből egy évet már el is végzett. Hogy viszonyultok hozzá, magára főz, magára mos. Hogy viszonyultok hozzá? Én úgy érzem valamilyen módon ez ijesztő számukra. :S Csomóan ilyen eminens strébernek tartanak pedig nem vagyok az csak jó agyam van valamelyest. Szerintetek?

2013. máj. 15. 12:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi nem olvastam vissza. - 1 hogy viszonyultok hozzá. :D
2013. máj. 15. 12:46
 2/16 anonim ***** válasza:
"álmaim barátnője" :D kb ezt gondolhatják :)
2013. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dreed ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak zavarja a srácokat hogy ők sulit végeztek,te meg már eltartod magad, és ezt nem tudják feldolgozni.
2013. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ez ellen mit tudnék tenni? Ne mondjam el? :S De hazudni meg nem szoktam.
2013. máj. 15. 12:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tartalak strébernek, egyszerűen az nem tetszik az ilyen lányokban, hogy nem jut idejük a párkapcsolatra. Heti 5 nap 8 órában dolgozik, amikor hazamegy hulla fáradt és még tanul is mellette. Inkább keresek valakit az egyetemen.
2013. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dreed ***** válasza:
100%
Hazudni semmiféle képpen se,Kicsit engedd el magad,fogd lazábra a dolgot,járj el mulatni,és mindenféle képpen legyél mindig őszinte.Ha akad 1 fiú a láthatáron,mond el neki hogy mit érzel,mivel a pasiknak ösztönös (legalábbis az volt régen)hogy ők a család fenn tartók. Ezt ha megtudod beszélni,nem lesz gond ;)
2013. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
23 éves vagyok,saját cégből van 17 millió a számlámon,egyedül élek,a szüleimmel minimális a kapcsolatom(sajnos elváltak és megromlottak a kapcsolatok). emellett zenélek,modellkedtem,de már 'kiöregedtem',és állítólag baromi jó arc vagyok. csak sokat dolgozom (mellette meg fut a gyakori :D),mégis van egy pasim,aki nem gazdag,ellenben dolgozik rendesen,és egyikünket sem zavarja a különbség. meg amúgy mindig is azért akartam gazdag lenni,hogy megengedhessem magamnak a szegénységet,ha érted.. :)
2013. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenre jut időm amire szeretném, nem napi 8 órában dolgozom. Ha valamire kell tudok rá időt szakítani :) Elég sok mindent csinálok még a fentieken kívül is.
2013. máj. 15. 12:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát azért felteszem nem az orvosi meg egy fizikus az a két szak... Szóval én nem hinném, hogy ez annyira kirívó lenne, sokan vannak így.
2013. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
diplomácia, informatika. A hangsúly nem a KÉT szakon van, hanem hogy alig múltam 18 :) Sokan vannak akik előkészítő meg évveszteség meg a sok hülyeség miatt 20 évesen érettségiznek én meg már végeztem az első évemmel.
2013. máj. 15. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!