Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy is jól érezhetem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is jól érezhetem magam a buliba ha nem pasizok?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel megyek ma bulizni,viszont ők mind szinglik és előre látom hogy le fognak lépni valami pasival és meg ott maradok. Semmi kedvem menni,így hogy nem fiúzhatok,érzem hogy egyedül fogok maradni a buliban.
2013. máj. 16. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Végül is bulizni mész és nem ismerkedni
2013. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért nem fiúzhatsz?amúgy meg a barátnőidben legyen már annyi szolidaritás,hogy együtt mentek,együtt jöttök, és buli után szét lehet válni,és menni k*rni...
2013. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak páran akik csak táncolni akarnak, de a többségnek azért a pia és a szex sem megvetendő. Szerintem nyugodtan elmehetsz, ha be is pasiznak nem pár perc után fog megtörténni és addig is jót buliztál.
2013. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap nincs suli, hogy csütörtökön kell menni bulizni.?
2013. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is hasonlo cipőben járok. csak én a drogokról szoktam le. már fél éve semmi. pedig szeretem nagyon a technot. van ithon egy kis keverőm. thon kibírom h nem veszek fel semmit. de ezért nem megyek buliba, mert ott mindíg, keményen bevettem. ezért inkább nem is megyek, a régi haverokat is kerülöm.
2013. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én végzős vagyok nekem már nincs :) Akikkel megyek nekik van,de túlélik :D Ez ilyen fesztivál szerűség,egy évben csak egyszer kerül megrendezésre :)
2013. máj. 16. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze csak légy nyitott! Keress szimpatikus társaságokat, akik nem hajtanak el, szívesen beszélgetnek veled és nem érzed úgy, hogy ha megiszol velük két sört, utána elvisznek egy csendes sikátorba.. hanem hogy jól fogod magad érezni velük!


Sok társaság mászkál egy ilyen bulin, érdemes ismerkedni, ha egyedül vagy. Én sok barátomat köszönhetem az ilyen hozzáállásnak.

2013. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mér'nem pasizhatsz? Leszbi vagy tán?
2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

arra nem gondol senki, hogy a kérdező azért nem pasizik, mert van párja, és nem egy ribi,aki az első buli alkalmával megcsalja? -.-

Amúgy meg ha 1-2 jó barátnőd lelép egy pasival(de ez sem olyan100%), biztos vannak még ott ismerőseid, vagy haverok, akikkel ellehetsz, odamész, beszélgettek és táncoltok.:) Így is jól érezheted magad:)

2013. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!