Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk szerintetek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk szerintetek jó ha a barátotokkal/barátnőtökkel egy suliba jártok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, csajozni se lehet, mert a csajok többsége direkt azért kosaraz ki, illetve csak barátként tekint rád. Mert nem szeretné kellemetlenül érezni magát, ha esetleg szakítotok, és folyamatosan látna téged szinte minden nap.


Nem szerencsés.

2013. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: nem az ismerkedést kérdeztem hanem olyan párokról akik már együtt vannak
2013. máj. 16. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én barátommal egy suliba járok és szerintem jó. Minden nap tudunk beszélni.
2013. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolat ideje alatt jó, mert napi szinten tudtok találkozni, beszélgetni. Szakítás után viszont nagyon kellemetlen tud lenni.
2013. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak azt ne,nem bírnám.
2013. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, pláne ha osztálytárs..
2013. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én összejöttem az osztálytársammal, nekünk nem volt semmi gondunk belőle.. azóta már végeztünk, viszont ugyanarra az egyetemre megyünk :D

szerintem, ha konfliktushelyzetben illetve egy esetleges szakításnál a felek tudják kezelni, akkor nincs vele gond.

2013. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!