Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem, hogy ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy ebben a társadalomban a fiatalok korosztályában az a menő, ha minél több pasid/csajod volt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, nem volt még sok barátnőm, mostanra jött belém ez az érzés, hogy kéne egy barátnő, mivel a gimnáziumban rengetegen enyelegnek a folyosókon és mennek kézen fogva (persze nem az a fő kiváltó ok). Az egyik osztálytársamnak konkrétan 2 év alatt a mostani a 6. barátnője. És biztos vagyok benne, hogy nem szerelemből teszi, mert amikor szóba jön (inkább szóba hozza) azt mondja, hogy milyen jó segge van, stb... De valahogy ő sikeresebb is, én még nem próbáltam meg egy csajt se mióta a gimnáziumban vagyok, bár még nem is találtam kedvemre.


Tényleg ilyen menőségnek számít, ha valakinek pasija/csaja van? És akinek nincs vagy nem nagyon van az meg nem számít annak? Mert én valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy olyan lány ül mellettem, akivel nem élvezem az együttlétet azon kívül hogy nagyon szép arca és teste van...



2013. máj. 17. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te.Mert így is van
2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát nemtudom, én valahogy nem ezzel szeretnék menővé válni, de ha megnézzük a mi sulinkba is ez van:// :))
2013. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek, én sem azért szeretnék barátnőt. Már volt pár lehetőségem, de utasítottam, annak ellenére, hogy nekem kevésszer volt barátnőm. Egyszerűen nem bírnám ki, hogy időnként el kell menjek vele ide-oda, leülni padra kettesben és beszélgetni, mivel egy fiú és egy lány érdeklődési köre eléggé különböző lehet. Csakis olyannal tenném meg aki csak barát, vagy szerelemből járok vele. Szerinted mért 6. csaja már? Nem is tudom :)
2013. máj. 17. 14:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a fiatalok korosztályában menő, mindig így volt, régen is.
2013. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de amúgy is megbánják majd..:) de komolyan nem értem.. bár én néha örülnék ha lenne barátom, de olyan akit szeretek is, annak nem sok értelme van hogy csak úgy legyen..:))
2013. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hú, akkor én ezzel a mércével nézve nagyon gáz vagyok: 26 éves és még egy barátnőm sem volt.
2013. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én igaz csak 13 éves vagyok de már gimibe járok. És az én osztálytársaim között is van akinek már több pasija/csaja is volt és ők ezzel menőznek. Szerintem ilyen fiatalon semmi értelme nincs elkezdeni randizni. De ők ezt nagyon menőnek tartják és velük együtt az osztályom nagy része is.
2013. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
lehet hogy en jarok rossz helyekre, de meg nem talalkoztam olyan szep lannyal, aki annyira buta lenne, hogy meg beszelni sem tud, pont hogy altalaban ok a komunikativak, es szeretnek mindenrol pofazni. Ezt a fassagot, hogy valaki azert nem jon ossze egy szep lannyal mert buta, csak azok talaltak ki, akik magyarazatot keresnek arra, hogy miert nem kellenek a szep lanyoknak(pedig a valasz altalaban eleg egyszeru).az, hogy valakinek nincsenek jo jegyei, koze sincs az inteligenciahoz. ok legalabb tudjak mirol szol az elet, pont, hogy veluk lehet barmirol elbeszelgetni. a beszelgetes nem arrol szol, hogy elemezzuk petofi korai verseit. Es en szivesebben beszelek egy szep lannyal, mint egy csunyaval, ep ugy min ti, barmit is probaltok bemeselni magatoknak. Elegem van mar hogy mindehol azt latom, hogy a szep nok butak, es nem lehet veluk beszelni, meg gonoszak blablabla, a rondak meg jaj de jok, mindenrol ellehet veluk bezselgetni(mert biztosannyira van eletuk-.-). lehet lepontozni de ti is tudjatok, hogy ez az igazsag, de ha nem is, az se erdekel senkit.
2013. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
es azt meg leirna valaki, hogyha nem azokrol beszelunk, akik muszajbol vannak nem szep emberekkel, ki az aki tudna szeretni egy nem vonzo embert????
2013. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert neked más a tapasztalatod, az nem biztos, hogy úgy is van.


Tudod, én nagyon sok szép csajjal szoktam beszélgetni, és nem tudom miből vetted le, hogy a jegyek alapján mérjük az intelligenciájukat. Négyesek-ötösök, azt gondolom nem is kell folytatnom.


De nem egyszer van olyan szép lány, hogy beszélgetek vele, és egy idő után feladom, mert olyan unalmas és buta. "Legbelül ti is tudjátok". Hát nem, az elved abszolút nem igaz ebből a szempontból. Ismerek egy nagyon jó tanuló lányt, aki nagyon szép, mellette meg segg hülye, aki játssza magát és nagy arca van. Nem tudom hol élsz, de én sokat össze tudok számolni ebben a kisvárosban, ahol élek.

2013. máj. 19. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!