Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatjuk, hogy tetszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatjuk, hogy tetszünk vmik fiúnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
onnan hogy utánadfütyül...
2009. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"-.-"
2009. okt. 2. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A közmunkások,az építőmunkások,culágerek,és a parasztok szokása az utánad fütyülés.Viszont,ha valaki szemez veled,gyakran hozzád ér,szeret veled dumálni,poénkodik és haverkodik veled,bókol,dicséri a külsődet,az már jel.Persze még azt sem kell mindig komolyan venni...
2009. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
első vagyok: csak hülye kérdésre hülye választ adtam.
2009. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
én is a parasz épitőmunkások körébe tartozom. (elektomos hálózatépítőként) de mi nem füttyentünk. ha egy szép nőt ,leányzót látunk. megnézzük. elhangozhat hogy "hűha!" vagy hogy "mik vannak errefelé." "mit találtam." ha kocsival vagyunk rádudálunk v integetünk. sokszor mosolyognak. és visszaintenek.
2009. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
nah épp erről van szó:D ettől vagytok parasztok:D a világ legnagyobb bunkósága rádudálni egy idegen nőre vagy beszólni neki a háztetőről (megjegyzem, ezek egyenértékűek a fütyüléssel). kertvárosi övezetben lakom és amíg kimegyek a buszmegállóba, el kell mennem egy ház mellett amit már két éve csinálnak kb és minden alkalommal ehhez hasonló inzultálásoknak vagyok kitéve, tehát képesek leállítani a légkalapácsot csak hogy az arcomba bámulhassanak és beszólhassanak, naponta kétszer, úgyhogy egy idő után az ember mocskosul allergiás lesz minden ehhez hasonló dologra. nem kell észrevenni az arra haladókat, végezzék a dolgukat! lehet hogy ez az építőmunkásokba genetikailag kódolt bunkóság vagy csak éppen ezért lettek azok amik, mert csak ennyi intelligencia szorult beléjük... 20L
2009. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én örülök, ha utánam szólnak az utcán, nem tudom, hogy veled mi a baj, hogy téged idegesít.

Amúgy onnan tudhatod, hogy gyakran néz, figyel és gyakran találkozik a pillantásotok, de nem néz azonnal tovább:)

2009. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hátt...én visszahúzodóbb vagyok,viszont ő egyáltalán nem...inkább az ilyen nagyobb képűekre bukik.Néha néha találkozik a pillantásunk,de mind2en elnézünk gyorsan másfele...sose beszél velem,mégcsak nem is köszön,és mindig lever a víz,amikor mellettem megy el,vagy a közelembe van...
2009. okt. 2. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem jössz be neki.Keress egy szerényebb,aranyosabb srácot!
2009. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyik órán velem szemben ül,és többen mondják,hogy engem nézett...de...nemhiszem,mert én is végig őt néztem,és csak egyszer kétszer láttam,hogy rámnézett volna...többek szerint nincs önbizalmam,de nem tudom,nem is akarom mondani,hogy bejövök neki,mert a végén még elbíznám magam,közbe meg az ellentétem...
2009. okt. 8. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!